Drzwi Otwarte w Aeroklubie Leszczyńskim

Drzwi otwarte w Aeroklubie Leszczyńskim

Latanie dla każdego? Może nie. Ale może akurat dla Ciebie tak! Przyjdź i przekonaj się sam. Chcesz poczuć się jak prawdziwy pilot rodem z filmów? Chcesz zasiąść za sterami samolotu Yak-12 lub jednego z nielicznych szybowców na świecie przystosowanego do lotów nocnych? Odwiedź lotnisko w Lesznie i spełnij to marzenie podczas Dnia Otwartego w Aeroklubie Leszczyńskim. 14 maja o godzinie 11:00 otwieramy drzwi hangaru dla wszystkich chcących poznać tajemnice lotnictwa.

Przyjdź i zobacz polskie szybowce, które podbiły serca pilotów na całym świecie. Do waszej dyspozycji będą szybowce szkoleniowe, treningowe oraz wyczynowe, służące do rywalizacji sportowej i bicia rekordów. Doświadczeni piloci najbardziej utytułowanego aeroklubu w Polsce pokażą Ci tajniki pilotażu oraz obsługę niezawodnych maszyn napędzanych silnikiem gwiazdowym.

Oprócz tego, moc atrakcji przygotują piloci balonów na ogrzane powietrze, którzy odpowiedzą na bardzo ważne pytanie- jak skręca balon? Jeśli lubisz precyzję i dokładność, mamy dla Ciebie stanowisko modelarskie, ozdobione wielkimi maszynami, prosto spod ręki wieloletnich „chirugów” lotnictwa. Nasi instruktorzy pomogą Ci spełnić marzenia o lataniu myśliwcem lub największym samolotem pasażerskim świata i wytłumaczą jak wygląda droga do zostania pilotem zawodowym oraz gdzie postawić pierwsze kroki.

Na tych, którzy uważają to za nudę, z niecierpliwością oczekują skoczkowie spadochronowi z Leszczyńskiego Stowarzyszenia Spadochronowego Feniks. Przyziemne sprawy Cię nie interesują? Nie patrz jak inni latają, wykonaj lot zapoznawczy szybowcem lub samolotem. Dowiedz się więcej na www.aeroklub.leszno.pl lub na facebooku www.facebook.com/AeroklubLeszczynski/ Czekamy na was 14 maja od godziny 11:00 do godziny 15:00 na lotniku w Lesznie przy ulicy Szybowników 28. Nie przegap okazji! Do zobaczenia!

Więcej informacji znajdziesz tutaj (LINK)

Źródło: Aeroklub Leszczyński
comments powered by Disqus