Podsumowanie Dnia Otwartego w Aeroklubie Krakowskim

Dzień Otwarty Aeroklubu Krakowskiego (fot. Alicja Musiał)

„Ach, co to był za dzień”, w sobotę 8 kwietnia na lotnisku w Pobiedniku Wielkim odbył się Dzień Otwarty Aeroklubu Krakowskiego.

Po kilku dniach deszczu wiatr rozgonił chmury i na krakowskim niebie poza samolotami, szybowcami, spadochroniarzami, śmigłowcami, dronami i modelami sympatycy lotnictwa mogli podziwiać piękne słońce! Od godziny 10 na odwiedzających czekały lotnicze atrakcje, i nie tylko, bo dla najmłodszych przygotowane zostały strefy zabaw. Ponadto Wojsko Polskie zaprezentowało swoje siły pokazując samochody i sprzęt wojskowy.

Tego dnia każdy zainteresowany mógł wziąć udział w locie widokowym szybowcem, czy też locie samolotem, w specjalnej promocyjnej cenie. Dzięki tym atrakcjom przygotowanym wraz z partnerami wydarzenia organizatorzy przyciągnęli na Lotnisko w Pobiedniku Wielkim setki mieszkańców Małopolski.


(fot. Marcin Sigmund)

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które tego dnia wraz ze swoimi rodzinami odwiedziły nasz Aeroklub. Wysoka frekwencja pokazała nam, że warto organizować takie lotnicze inicjatywy. Już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczny Dzień Otwarty wiosną 2018! – mówią członkowie Aeroklubu Krakowskiego.

Całe przedsięwzięcie nie odbyło by się bez naszych partnerów, którym bardzo dziękujemy za włączenie się w Dzień Otwarty – dodają.

Aeroklub Krakowski dziękuje również wszyskim swoim członkom, którzy jak zwykle licznie stawili się do pomocy w organizacji imprezy i w tym miejscu składa im wyjątkowe podziękowania.


(fot. Marcin Sigmund)

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć z Dnia Otwartego Aeroklubu Krakowskiego:

Galeria zdjęć Alicji Musiał

Galeria zdjęć Marcina Sigmunda

Źródło: Aeroklub Krakowski
comments powered by Disqus