Dzień Otwarty Aeroklubu Krakowskiego oraz Małopolska Lotnicza Wiosna już jutro

Trzy samoloty AK: Cessna 152, Tecnam P2008 JC oraz Aeroprakt A22L2 (fot. Marcin Sigmund/aeroklubkrakowski.pl)

Aeroklub Krakowski zaprasza fanów lotnictwa 8.04.2017 r. (sobota) na Dzień Otwarty na lotnisku Pobiednik Wielki, podczas którego będzie można przyjrzeć się lotnictwu z bliska, a także zobaczyć jak wygląda życie lotnika. To jedyna okazja, aby poznać ludzi z pasją oraz przeżyć przygodę życia.

Specjalnie w tym dniu przybyłym gościom zaprezentowane zostaną statki powietrzne Aeroklubu Krakowskiego i nie tylko, bo na żywo będzie można podziwiać Antonowa-2 Fundacji Wiedeńczyk.

Aeroklub zaprasza ponadto na loty widokowe, podczas których będzie można wzbić się w niebo oraz zobaczyć swoją okolicę z lotu ptaka. W powietrzu jak i na ziemi będzie czekać na na przybyłych gości dużo atrakcji, również dla najmłodszych oraz liczne konkursy z nagrodami.

Dodatkowo Krakowski Automobilklub zorganizuje przejazd zabytkowych samochodów z Krakowa przez Niepołomice z finiszem na lotnisku aeroklubu! Kilkadziesiąt oldtimerów stanie na płycie lotniska. Zarezerwuj sobotę 8 kwietnia na wizytę w Aeroklubie Krakowskim!

Natomiast 9.04.2017 r. (niedziela), na aeroklubowym lotnisku Pobiednik Wielki odbędzie się Małopolska Lotnicza Wiosna, czyli zawody szybowcowe, samolotowe, balonowe oraz Zawody Rozpoczęcia Sezonu Modelarskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej szczegółów już wkrótce na stronie wydarzenia.

Źródło: Aeroklub Krakowski
comments powered by Disqus