Viper Night VFR Welcome Party w Kamieniu Śląskim

Kokpit samolotu Viper SD4 (fot. Viper SD4 Poland‎)

W ostatni dzień czerwca, czyli jutro, w Kamieniu Śląskim odbędzie się Viper Night VFR Welcome Party.

30 czerwca 2020 r. o godz. 16:00 na lądowisku Kamień Śląski odbędzie się prezentacja i powitanie pierwszego w Polsce samolotu Viper Night VFR. Dostarczony przez VIPER POLSKA egzemplarz zostanie przekazany szkole lotniczej Helen Air.

Viper SD4 to w pełni metalowy, dwumiejscowy, certyfikowany samolot. Ponadprzeciętne charakterystyki lotne i najnowocześniejsze wyposażenie sprawiają, iż Viper SD4 jest doskonałym wyborem jako samolot szkolenia podstawowego i zaawansowanego, budowy nalotu i lotów rekreacyjnych, a także holowania szybowców o masie do 750 kg. Przestrzenna, nowocześnie wyposażona kabina samolotu zapewnia wysoki komfort lotu i fantastyczną widoczność.

Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć wszystkie dostępne modele samolotów Viper, zająć miejsce w kokpicie, zapoznać się z możliwościami tego wyjątkowego sprzętu.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają zarówno zmotoryzowanych jak i uskrzydlonych gości. Lotnisko posiada betonowy pas o długości 1100m, który zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Przed przylotem należy zapoznać się z informacjami w AIP.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Viper SD4 Poland‎
comments powered by Disqus