Przejdź do treści
XXIII Międzynarodowy Zlot Przyjaciół Lotnictwa i Mazur (fot. lotniskoketrzyn.pl)
Źródło artykułu

Zaproszenie na międzynarodowy Zlot załóg lotniczych

W tym roku, tak jak i w 2020 roku, z powodu ograniczeń spowodowanych pandemią COVID-19 nie odbędą się mazurskie pokazy lotnicze pn. "Mazury AirShow 2021", które zawsze stanowiły finałowe wydarzenie Międzynarodowego Zlotu Przyjaciół Lotnictwa i Mazur.

Natomiast odbędzie się międzynarodowy Zlot załóg lotniczych, który Aeroklub Krainy Jezior zamierza zrealizować w dniach 4 (środa) - 8 (niedziela) sierpnia 2021 r.

Tak jak i w 2020 r., XXIII Międzynarodowy Zlot Przyjaciół Lotnictwa i Mazur będzie skoncentrowany wyłącznie na wielką przygodę oraz na wyjątkowo atrakcyjny i towarzysko przyjemny pobyt załóg lotniczych w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Będzie to okazja do aktywnego wspólnego spędzenia czasu na jeziorach (może regaty na OMEGACH), czy kajakami po uroczej rzece Krutynia, odwiedzenia kilku atrakcji turystycznych oraz miejscowości i nowych lądowisk. A wieczory pełne muzyki i wspaniałego nastroju.

Szczegółowy program Zlotu zostanie dopracowany w terminie do 15 lipca br., który będzie uwzględniał również sugestie nadesłane od zgłaszanych na Zlot załóg.

Organizując Zlot chcemy cały swój potencjał możliwości poświęcić załogom uczestniczącym w Zlocie i oczywiście musimy się do tego wydarzenia jak najlepiej przygotować – zapowiada Stanisław Tołwiński, Prezes Aeroklubu Krainy Jezior.

Prosimy więc o jak najszybsze zgłoszenie gotowości zainteresowania udziałem w Zlocie na email: biuro@lotniskoketrzyn.pl lub faxem na nr +48 89 752 45 21 co pozwoli nam skierować więcej informacji przeznaczonej wyłącznie dla uczestników Zlotu – zachęca do udziału z Zlocie Prezes AKJ.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony