Przejdź do treści
Wodnosamoloty w locie nad Mazurami (fot. lotniskoketrzyn.pl)
Źródło artykułu

Zaproszenie na międzynarodowy zlot załóg lotniczych

W tym roku z powodu pandemii  nie  odbędą się mazurskie pokazy lotnicze pn. „Mazury AirShow 2020”, które zawsze stanowiły finałowe wydarzenie Międzynarodowego Zlotu Przyjaciół Lotnictwa i Mazur.

Natomiast odbędzie się międzynarodowy zlot załóg lotniczych, który Aeroklub Krainy Jezior zamierza zrealizować w dniach 5-9 sierpnia 2020 r., co pozwoli pewne akcenty skoordynować z Operacją Boyen – na historycznej twierdzy w Giżycku.

Tym razem XXII Międzynarodowy Zlot Przyjaciół Lotnictwa i Mazur będzie skoncentrowany wyłącznie na wielką przygodę oraz na wyjątkowo atrakcyjny i towarzysko przyjemny pobyt załóg lotniczych w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Będzie to okazja do aktywnego wspólnego spędzenia czasu na jeziorach (może regaty na Omegach), czy kajakami po uroczej rzece Krutynia, odwiedzenia kilku atrakcji turystycznych oraz miejscowości i nowych lądowisk. A wieczory pełne muzyki i wspaniałego nastroju.

Szczegółowy program Zlotu zostanie dopracowany w terminie do 15 lipca br., który będzie uwzględniał również sugestie nadesłane od zgłaszanych na Zlot załóg.

Stanisław Tołwiński, Prezes Aerokluby Krainy Jezior zaprasza więc na Zlot oraz wspólny relaksujący pobyt na Mazurach. Zaproszenie kierowane jest również do załóg zgłoszonych na odwołany w czerwcu Rajd po lotniskach Warmii i Mazur. Mile widziane będą jak zawsze załogi wodnosamolotów.

Organizując Zlot chcemy cały swój potencjał możliwości poświęcić załogom uczestniczącym w Zlocie i oczywiście musimy się do tego wydarzenia jak najlepiej przygotować – mówi Stanisław Tołwiński.

Dlatego Prezes AKJ prosi o jak najszybsze zgłoszenie udziału w Zlocie (wzór zgłoszenia  poniżej) na email: biuro@lotniskoketrzyn.pl  lub faxem na nr +48 89 752 45 21 co pozwoli organizatorowi skierować więcej informacji przeznaczonej wyłącznie dla uczestników Zlotu.

Do pobrania:
Zgłoszenie na XXII MZPLiM

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony