AKJ: V Międzynarodowy Rajd zakończony

Zakończenie V Międzynarodowego Rajdu po Lotniskach Warmii i Mazur

V Międzynarodowy Rajd po Lotniskach Warmii i Mazur dobiegł końca. Załogi z Polski i Litwy uczestniczące w rajdzie, spędziły kilka miłych dni w Krainie Wielkich Jezior. W trakcie pobytu, uczestnicy mieli okazję podziwiać piękne krajobrazy mazurskiej okolicy,uczestniczyć w rejsie żaglowcem CHOPIN, odwiedzić okoliczne lotniska min. Gryźliny, Kikity, Babięta czy Elbląg. Piloci mogli sprawdzić się w lądowaniu na celność. Organizatorzy przewidzieli także atrakcje wodne : spływ kajakowy przepiękną rzeką Krutynią oraz rejs łodzią po Zalewie Wiślanym. Uczestnicy rajdu zostali bardzo miło przyjmowani przez inne lotniska. W Gryźlinach, na załogi czekała tradycyjnie już,  pyszna zupa szczawiowa z ziemniaczkami, która budzi zachwyt wśród wszystkich mających szansę jej spróbować.

Ostatniego dnia rajdu organizatorzy przygotowali krótki pokaz zdjęć aby wspólnie przypomnieć sobie fantastyczne chwile spędzone w miłym gronie. Na koniec każdy otrzymał pamiątkowy certyfikat uczestnictwa. Załogi opuściły lotnisko w wyśmienitych humorach a organizatorzy mają nadzieję, że powrócą do nas za rok ! 

W imieniu organizatorów dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejne imprezy oraz na indywidualne odwiedzanie naszego lotniska.

Zdjęcie: Facebook

Źródło: Aeroklub Krainy Jezior
comments powered by Disqus