III Świętokrzyski Konkurs Wiedzy o Lotnictwie

III Świętokrzyski Konkurs Wiedzy o Lotnictwie

Aeroklub Kielecki pragnie zaprosić wszystkich uczniów z województwa świętokrzyskiego w wieku 14-19 lat do udziału w „III Świętokrzyskim Konkursie Wiedzy o Lotnictwie”. Konkurs ma na celu rozwinięcie zainteresowań i poszerzenie wiedzy z zakresu lotnictwa młodzieży z województwa świętokrzyskiego.

Oprócz dobrej zabawy, konkurs da możliwość zbliżyć uczestników do podniebnej przygody, dzięki atrakcyjnym nagrodom jakimi są vouchery na szkolenie teoretyczne o wartości nawet 800zł!

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszego internetowego – na odpowiedzi organizatorzy czekamją do 27 lutego. Drugi dla 20 najlepszych osób odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego 4 marca.

Aby przystąpić do konkursu należy wypełnić formularz z pytaniami konkursowymi dostępny pod linkiem www.goo.gl/forms/4RzVc6ejpmknxhSM2.

Szczegółowe informacje na temat etapów, regulamin, oraz formularz konkursowy znajdują się na stronie Aeroklubu Kieleckiego w zakładce "KONKURS" lub tutaj.

"To już trzecia edycja naszego konkursu. Mamy nadzieję że uda się równie dobrze jak zeszłoroczna. Zaszczepianie lotniczej pasji wśród młodzieży jest dla nas szczególnie ważne w erze spędzania wolnego czasu przed komputerem i smartfonem. Być może wśród osób biorących udział w konkursie znajdziemy przyszłego Mistrza Świata" – komentuje dyrektor Aeroklubu, Jan Jawornik.

Źródło: Aeroklub Kielecki
comments powered by Disqus