Przejdź do treści
Paralotniowa grupa Acrocollective jedną z atrakcji IV Targaów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki
Źródło artykułu

Paralotniowa grupa Acrocollective jedną z atrakcji IV Targaów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki

Tego jeszcze podczas ParaRudnik nie było. Jedną z atrakcji IV Targaów Lotnictwa Lekkiego, które odbędą się 30-31 maja 2015 r., na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego, będzie występ paralotniowej grupy Acrocollective, specjalizującej się w akrobacji.

Wybieramy się na ParaRudniki w 5-7 osób, wiem że będzie działał hol wiec na pewno pokażemy większości figur akrobacyjnych od tych podstawowych do najbardziej widowiskowych – opowiada Aleksander Bojda z Acrocollective Team. – W planach mamy również skoki z D-Baga za pomocą trajki. Jest to jak dotąd najskuteczniejsza sposób zdobycia odpowiedniej wysokości, potrzebnej do wykonania akrobacji. To niewątpliwie powinno uatrakcyjnić nasz występ. Akrobacja paralotniowa jest w miarę popularna za granicą, u nas niespotykana, więc publiczność będzie miała okazję zobaczyć coś takiego chyba po raz pierwszy. Poza tym chcemy się spotkać z osobami, które odwiedzą Targi, będzie to okazja do opowiedzenia o akrobacji i podzielenia się naszym doświadczeniem.  Przywieziemy także materiały filmowe i wiem że będzie możliwość ich obejrzenia. Dopracowujemy również system ASL, który umożliwi nam podgląd bezpośredniej wizji z kamery pilota w trakcie lotu na ziemię w czasie rzeczywistym. Zapowiada się zatem czyste, paralotniowe szaleństwo, które koniecznie trzeba zobaczyć.

Zapraszamy na Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki 30-31 maja 2015 r. Lotnisko Aeroklubu Częstochowskiego. Dla zwiedzających wstęp i parking za darmo.

Więcej informacj na stronie: www.pararudniki.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony