Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych – Kłomnice 2021

model (fot. komisjamodelarskaap.pl)

Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach i Aeroklub Częstochowski zapraszają modelarzy do udziału w Pucharze Polski modeli halowych w klasach A6 i A6/M, które odbędą się w dniu 15 maja 2021r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Kłomnicach, ul. Szkolna 1.

Zawody rozpoczną się o godz. 9:00 i odbędą się w kategoriach wiekowych: "Młodzik" do 14 lat (klasa A6/M), "Junior Młodszy" do 16 lat (klasa A6) i "Senior", bez ograniczeń wiekowych (klasa A6). Zaplanowano 6 kolejeklotów.

Następnego dnia, 16 maja 2021 r., organizatorzy zapraszają modelarzy do udziału w Pucharze Polski Modeli Halowych klasy F1D. Zawodnikówobowiązuje aktualna licencja sportowa. Rozpoczęcie zawodówo godzinie 10:00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Kłomnicach, ul. Szkolna 1. Tego dnia organizatorzy równiez zaplanowali 6 kolejeklotów dla zawodników.

W związku z sytuacją epidemiologiczną panującą w naszym kraju organizatorzy proszą wszystkich zawodników o zachowanie szczególnych środków ostrożności zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia. Zawody zostaną rozegrane bez udziału publiczności. Relację z zawodów będzie można obejrzeć jedynie w formie fotorelacji na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach.

Więcej informacji na stronie www.aeroklub-czestochowa.org.pl

Źródło: Aeroklub Częstochowski
comments powered by Disqus