Coroczne zawody w celności lądowania w Rudnikach

Coroczne zawody w celności lądowania w Rudnikach

Aeroklub Częstochowski, zaprasza wszystkich pilotów i sympatyków sportów lotniczych na coroczne zawody w celności lądowania, które odbędą się 11 listopada 2017 r. (sobota) na aeroklubowym lotnisu w Rudnikach.

Zawody zostaną rozegrane w następujących dyscyplinach lotniczych tj. Samolotowej, Szybowcowej, Spadochronowej oraz Paralotniowej. Do startu w zawodach będą dopuszczeni wszyscy piloci i uczniowie piloci posiadający aktualne uprawnienia i badania lotniczo-lekarskie.

Aeroklub Częstochowski prosi wszystkich uczestników zawodów o przybycie na godzinę 8:00 do biura zawodów w celu rejestracji. Opłata startowa wynosi 40zł (z opłaty startowej zostaną sfinansowane nagrody, pamiątkowe koszulki dla uczestników oraz oraganizacja grilla lub ogniska) Opłata za loty według cennika A.Cz. Start konkurencji rozpocznie się o godzinie 9:00.

Konkurencja szybowcowa odbędzie się za wyciągarką, a zawodnicy latać będą na szybowcach Bocian oraz Puchacz. W trakcie zawodów dla wyczerpanych oczekiwaniem na swój start organizatorzy przewidują atrakcje z lotniskowego grilla.

W dniu zawodów dla osób, które chciały by spróbować jak to jest być w powietrzu, możliwe również loty zapoznawcze na szybowcach.

Wszystkich chętny do wzięcia udziału w imprezie organizatorzy proszą o przesyłanie zgłoszeń wraz z potwierdzeniem wpłaty do Dyrektor Aeroklubu na adres: dyrektor@aeroklub.czest.pl do dnia 7.11.2017 r.

Istnieje możliwość zgłoszenia się do udziału w zawodzach po wyżej wymienionym terminie, jednak pamiątkowe upominki bedą do odbioru w biurze A.Cz od następnej soboty po zawodach.

Wszystkich pilotów zachęcamy do udziału w zawodach, a osoby bliżej nie związane do tej pory z lotnictwem zachęcamy do przyjazdu na częstochowskie lotnisko i kibicowanie zawodnikom.

Dodatkowo po zakończeniu zawodów planowane jest wspólne spotkanie przy ognisku zamykające sezon szybowcowy AD 2017.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Aeroklub Częstochowski
comments powered by Disqus