Przejdź do treści
Ruchoma Baza Obsługowa - laboratorium na kółkach na Aerofestivalu (fot. navcomsystems.pl)
Źródło artykułu

Ruchoma Baza Obsługowa - laboratorium na kółkach na Aerofestivalu

Ruchoma Baza Obsługowa (RBO), którą w dniach 13-14.06.2015r. zaprezentuje, podczas dwudniowych międzynarodowych pokazów lotniczych Aerofestival na poznańskim lotnisku Ławica, firma NAVCOM Systems S.C., to ewenement w skali całego kraju – to kompletnie wyposażone mobilne laboratorium diagnostyczno-badawcze jest w stanie dotrzeć do klienta w dowolnym miejscu i czasie. Z przymrużeniem oka porównywana jest do motoryzacji: nie musimy zostawić auta w warsztacie – to warsztat przeniesie się do naszego garażu.

RBO to uniwersalna oferta adresowana do wszystkich użytkowników sprzętu lotniczego. To autorski pomysł, który na naszym rynku wprowadził nową jakość – na platformie klasycznego Iveco umieszczony został sprzęt pozwalający na sprawdzenie instalacji statku powietrznego – słowem klient nie musi demontować podzespołu, co jest czasochłonne, wysyłać lub decydować się na przelot zabierając sobie resurs. Dzięki RBO profesjonalne laboratorium jest zawsze na miejscu.

Wielką zaletą tego rozwiązania jest to, że sprawdzanie i przeglądy okresowe awioniki przeprowadzane są bezpośrednio u kontrahenta, RBO jest w pełni wyposażone w profesjonalne testery służące do sprawdzania urządzeń radio-elektro-nawigacyjnych i przyrządów pokładowych.
(fot. navcomsystems.pl)

Więcje informacji na: www.navcomsystems.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony