Konferencja o bezpieczeństwie pod skrzydłami Bombardiera

Samoloty Bombardier Business

Bombardier Business Aircraft ogłosił listę tematów oraz prelegentów zaproszonych na 20. „Safety Standdown” – doroczną debatę poświęconą bezpieczeństwu w lotnictwie.

„Safety Standdown” skupia się na zagadnieniach związanych z czynnikiem ludzkim. W programie m.in. debaty dotyczące profesjonalizmu w lotnictwie, CRM, motywacji, ale też m.in. coraz ważniejsze w ostatnim czasie unikanie zagrożeń ze strony dronów. Jednym z najważniejszych punktów wydarzenia będzie wręczenie nagrody Bombardier Safety Standdown Award. Jej laureatem będzie osoba, instytucja lub firma, która wyznacza najwyższe standardy w dziedzinie bezpieczeństwa w lotnictwie.

Jesteśmy dumni z tej okrągłej rocznicy. Od 20 lat obserwujemy ogromny rozwój branży lotniczej, a z nim rosnące zapotrzebowanie na efektywne i łatwo dostępne szkolenia z bezpieczeństwa dla wszystkich operatorów. Dzięki pomocy i wsparciu sektora oraz rządowych ekspertów, Bombardier Business Aircraft dostarcza lotniczej wspólnocie  najbardziej aktualne i najistotniejsze informacje dotyczące bezpieczeństwa – powiedział Andy Nureddin z Bombardiera.

20. już konferencja „Safety Standdown”odbędzie się w dniach 27-29 września w Wichita w stanie Kansas.

Źródło: aero-news.net
comments powered by Disqus