Wieści z Dowództwa 2 SLT. - Witajcie kochani - to ja Kasia..

Kasia

Ostatnio pisałam, że moimi kolegami są endokrynolog, neurolog, neochirurg, okulista, ortopeda, psycholog, logopeda i rehabilitanci. Nadal nimi są ale zyskałam nowych, wspaniałych przyjaciół. Jesteście nimi WY. Przyjaciele LOTNICY.

Pod choinkę od „Św. Mikołaja” dostałam między innymi super fotografię od Przyjaciół z Dowództwa 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego. Mój starszy brat wytłumaczył mi, że na tym zdjęciu jest samolot wojskowy, który nazywa się F-16. Mówił o żołnierzach, pilotach i tym samolocie ale dla mnie (dziewczynki) trochę to skomplikowane.

To Wy, Wasze rodziny i znajomi sprawili, że przekazany 1% podatku w roku ubiegłym pozwolił mi na kontynuowanie rehabilitacji.

Leczenie jest bardzo kosztowne a moi Kochani Rodzice robią wszystko bym była zdrowa. Robią wszystko bym mogła bawić się z rówieśnikami. Każdy postęp w leczeniu jest ogromnym źródłem radości i wielkiej Ich satysfakcji.

Przekazując 1% swojego podatku na „Fundację Dzieciom Zdążyć z Pomocą” pomagasz spełnić moje marzenia i pozwalasz cieszyć się życiem.

Szanowni Państwo apelujemy o pomoc:)
Pamiętaj!!!!
Ta pomoc nie kosztuje Cię NIC!!! A Twój 1% ma SIŁĘ MILIONÓW.
Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
ul. Łomiańska 5, 01-686 Warszawa
KRS 0000037904
koniecznie z dopiskiem: dla Katarzyny Ceglarskiej (2112)

Bardzo dziękuję za pomoc:)

KASIA

Źródło: 2 Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
comments powered by Disqus