Przejdź do treści
Sebastian Kawa (fot. windmobile.pl)
Źródło artykułu

Grupa Wind Mobile doda skrzydeł mistrzowi Sebastianowi Kawie

Grupa Wind Mobile, w której skład wchodzą technologiczne spółki Wind Mobile oraz Software Mind, rozpoczęła współpracę sponsoringową z polskim pilotem szybowcowym Sebastianem Kawą, wielokrotnym mistrzem świata w szybownictwie.

Na podstawie ustaleń zawartych w, póki co trwającej rok, umowie, Sebastian Kawa będzie Ambasadorem Marek Grupy: Wind Mobile i Software Mind oraz nowej marki, która zostanie zaprezentowana po połączeniu się spółek. Pilot będzie reprezentował krakowskiego sponsora wizerunkowo, zarówno w mediach, jak i podczas pokazów czy prezentacji, a ubiór i szybowiec znanego szybownika zostaną oznakowane logotypami spółek. Grupa natomiast będzie miała możliwość korzystania z wizerunku sportowca w kampaniach i komunikacji marketingowej oraz podczas dedykowanych imprez.

Cieszymy się z możliwości współpracy z tak utytułowanym sportowcem. Naszą misją jest dodawanie skrzydeł innym biznesom, umożliwianie im szybszego rozwoju oraz intensywna ekspansja na rynki zagraniczne. Idealnie w tą komunikacje wpasowuje się szybownictwo, które jest rewelacyjnie reprezentowane na arenie międzynarodowej przez Sebastiana Kawę. Wierzę, że nasze wsparcie pozwoli mu na kolejne zwycięstwa oraz podejmowanie się nowych wyzwań. – mówi Rafał Styczeń, prezes zarządu Wind Mobile SA.

Sebastian Kawa uważany jest za jednego z najbardziej utytułowanych pilotów szybowcowych w historii tej dyscypliny sportu. W swoim dorobku ma kilkanaście złotych medali przywiezionych z mistrzostw świata i Europy. Był również rekordzistą świata. Znany jest także z wielu publikacji w internecie i filmów popularyzujących szybownictwo.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony