Przejdź do treści
Źródło artykułu

Linie Emirates ogłosiły pierwsze połączenia obsługiwane przez zmodernizowane Boeingi 777

1 lipca rozpoczął się lifting wnętrza kabiny pierwszego Boeinga 777. Cały proces potrwa około dwóch tygodni i po tym czasie samolot wróci do służby. Plany obejmują renowację kabiny klasy pierwszej, instalację 38 nowych foteli klasy biznes w konfiguracji 1-2-1, a także 24 najnowszych foteli klasy ekonomicznej premium oraz 256 foteli klasy ekonomicznej.

1 lipca linie Emirates zaprezentowały też pierwsze miasta w swojej siatce połączeń, które będą obsługiwane najnowszymi Boeingami 777. Odnowione samoloty B777 będą latać do Genewy, Tokio-Haneda i Brukseli.

Wszystkie fotele klasy biznes w odnowionych Boeingach 777 będą zapewniały prywatność i podwyższony komfort, dzięki możliwości rozłożenia ich do pozycji leżącej. Siedzenia są wyposażone w dotykowy panel sterowania do obsługi fotela i systemu rozrywki pokładowej. Pasażerowie do dyspozycji mają również osobisty 23-calowy ekran HD, który jest jednym z największych na rynku lotniczym. Wyświetlacz połączony jest z wielokrotnie nagradzanym systemem rozrywki pokładowej ice. Klienci mogę korzystać z osobistego minibaru, dużego stolika, licznych schowków na akcesoria osobiste i gniazdek do ładowania. W kabinach klasy biznes Boeingów 777 pojawi się również bar, w którym pasażerowie w trakcie lotu będą mogli zamawiać przekąski i napoje.

Emirates wyremontują łącznie 81 Boeingów 777, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy ogłoszone zostaną kolejne kierunki, które będą obsługiwane przez najnowsze produkty przewoźnika. Linie lotnicze przeznaczyły 191 samolotów do pełnej renowacji w ramach największego znanego programu modernizacji w branży. Inwestycja o wartości ponad 3 miliardów dolarów, to krok w kierunku zapewnienia najlepszych rozwiązań i doświadczeń dla pasażerów.

Aktualnie odnowione samoloty Emirates A380 wyposażone w klasę ekonomiczną premium obsługują rejsy do Nowego Jorku JFK, Los Angeles, San Francisco, Houston, Londynu Heathrow, Sydney, Auckland, Christchurch, Melbourne, Singapuru, Bombaju, Bangalore, Sao Paulo, Tokio Narita, Osaki i Dubaju.

Do lutego 2025 r. linie lotnicze zamierzają obsługiwać ponad 36 miast samolotami z klasą ekonomiczną premium. W nadchodzących miesiącach do służby wejdą również kolejne odnowione A380 i Boeingi 777, które będą wykonywać loty do większej liczby miast.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony