Przejdź do treści
EASA Light
Źródło artykułu

EASA Light – nowa strona dla pasażerów o bezpieczeństwie lotniczym i nie tylko

Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego uruchomiła stronę internetową EASA Light, która jest skierowana do ogółu społeczeństwa i jest teraz dostępna we wszystkich językach UE (w tym oczywiście i w polskim - LINK). Witryna zawiera wiele informacji dotyczących tematów takich jak drony, środowisko lotnicze i bezpieczeństwo lotnicze.

Jak akcentuje Agencja, na EASA Light można znaleźć najświeższe informacje publikowane przez EASA dotyczące szeroko rozumianego bezpieczeństwa lotniczego, ale też m.in.:

  • EASA kim jesteśmy i czym się zajmujemy
  • Bezpieczeństwo w jaki sposób EASA zapewnia bezpieczeństwo podróży lotniczych
  • Środowisko nasze działania na rzecz czystszych podróży lotniczych
  • Sprawy międzynarodowe sieć bezpieczeństwa lotniczego EASA na całym świecie
  • Wybrane tematy aktualizacje i najnowsze informacje

EASA Light oferuje podręczniki bezpieczeństwa i informatory dotyczące bezpieczeństwa dla pasażerów, przegląd najnowszych wydarzeń związanych z podróżami lotniczymi, informacje na temat zdrowia i bezpieczeństwa oraz wszystko, co należy wiedzieć, aby bezpiecznie latać dronem

Bieżący dostęp do wiedzy o bezpieczeństwie lotniczym i najnowszych wydarzeń wymaga rejestracji. Użytkownik może wybrać sposób, w  jaki chce być powiadamiany i jak często chce otrzymywać aktualizacje. Konto w EASA Light można utworzyć tutaj (LINK)

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony