IR (A) Refreshment - przyjdź, sprawdź się!

HUD ILS APP, fot. M. Pilipiuk

Posiadasz uprawnienie IR(A)? Kiedy po raz ostatni zajrzałeś do dokumentów i przepisów w których jest wszystko to o czym powinieneś wiedzieć? Kiedy będziesz miał okazję usłyszeć, porozmawiać, sprawdzić się? Czyżby dopiero na egzaminie na przedłużenie uprawnienia? Czy aby nie za późno? Mądry Polak po szkodzie... Nie chcemy abyś stał się lotniczym statystą. Przyjdź, posłuchaj podyskutuj. Warto wiedzieć. Od tego może zależeć twoje życie, nie mówiąc o uprawnieniu IR(A).

W dniach 10-11 oraz 17-18 kwietnia 2010 roku, Ośrodek Szkolenia Lotniczego Unitedsky zaprasza wszystkich pilotów pragnących odświeżyć zagadnienia związane z lotami według wskazań przyrządów IR na kurs IR Refreshment.  Kurs składać się będzie z wykładów i ćwiczeń przeplatanych dyskusjami z wybitnymi specjalistami, z którymi wspólnie przygotowaliśmy program szkolenia. Do Państwa wiadomości przedstawiamy już dziś szczegółowy harmonogram kursu.

Wymieszaj esencję wiedzy o uprawnieniu IR z własnymi doświadczeniami, umiejętnościami i słabościami!Uwaga zmiana! Zajęcia odbywać się będą w ośrodku szkoleniowym Exploris przy ulicy Ciołka 6 w Warszawie. Czytaj więcej na unitedsky.eu

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: unitedsky.eu
comments powered by Disqus