Przejdź do treści
Źródło artykułu

Zdjęcie z Mają Kuczyńską i Łukaszem Czepielą ujęciem roku

Swobodnie spadająca Maja Kuczyńska w obiektywie aparatu Samo Vidica umieszczonego na kasku Marco Waltenspiela, z samolotem Łukasza Czepieli w tle – oto przepis na zdjęcie roku wg. Red Bull Photography.

Ekipa Red Bull Photography poprosiła ludzi tworzących tę społeczność o pomoc w wyborze najlepszego spośród 12 zdjęć miesiąca publikowanych w 2021 roku. Większość postawiła na pracę Samo Vidica wykonaną na planie projektu Game of A.I.R. Brawo!

Przypomnijmy, że udział w niesamowitej, podniebnej rywalizacji o nazwie „Game of A.I.R.", wicemistrzyni świata w indoor skydivingu Maja Kuczyńska i pilot wyścigowy Łukasz Czepiela wzięli, wzięli w marcu 2021 r. Skacząca ze spadochronem Maja i lecący obok niej samolotem „Extra 300" Łukasz wykonywali jednocześnie w powietrzu widowiskowe figury akrobacyjne, walcząc o zwycięstwo.

Projekt Game of A.I.R. odbył w Bovec na Słowenii, gdzie warunki do skakania były perfekcyjne, a górski krajobraz dodał widowiskowości.

Podczas tego wydarzenia Samo Vidica wykonał zdjęcie, które uznano ujęciem roku 2021. Aby wykonać to niesamowite ujęcie, Samo musiał przymocować aparat do kasku Marco Waltenspiela, filmowca i skydivera, który skakał razem z Mają z samolotu.

Cały artykuł czytaj na stronie www.redbull.com

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony