Przejdź do treści
Krajowa Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym 30.11-1.12.2023 (fot. ULC)
Źródło artykułu

Zaproszenie na Krajową Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym – (Agenda)

Urząd Lotnictwa Cywilnego zaprasza na Krajową Konferencję Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym, która odbędzie się w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2023 roku na Uczelni Łazarskiego w Warszawie (ul. Świeradowskiej 43). Wydarzenie będzie miało charakter otwarty.

Podczas konferencji ULC podsumuje rok 2022/2023 w lotnictwie cywilnym. Omówi m.in. zagadnienia związane z nadzorem nad podmiotami lotniczymi oraz aktualne zmiany w przepisach.

Szczegółowa agenda oraz tematy wystąpień tutaj – LINK.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji ULC prosi o rejestrację na wydarzenie poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza:

•  REJESTRACJA NA UDZIAŁ ON-LINE w terminie do 28 listopada 2023 r. 

Urząd Lotnictwa Cywilnego zaprasza organizacje z branży lotniczej do wzięcia aktywnego udziału w konferencji poprzez podzielenie się doświadczeniami w obszarze zarządzania bezpieczeństwem.

Podczas konferencji będzie możliwość dołączenia do grona sygnatariuszy Deklaracji w sprawie kultury bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym (Deklaracji "Just Culture") oraz Forum Wymiany Danych SMS. Więcej informacji na temat obu inicjatyw znajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu:

•  Deklaracja Just Culture 

•  Forum wymiany danych SMS 

Zgłoszenia chętnych do podpisania powyższych porozumień należy kierować na adres mailowy: konferencja_bl@ulc.gov.pl.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony