Przejdź do treści
Źródło artykułu

Wylicytuj pakiet startowy Skywayrun Gdańsk Airport 2020

Już za kilka miesięcy 5 tysięcy zawodników pobiegnie w trzecim biegu, którego trasa będzie wyznaczona po drodze startowej czynnego Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Bieg na dystansie 5 km odbędzie się w nocy z 20/21 czerwca 2020 r.

Udział w Skywayrun jest jedyną okazją, aby móc pobiec po niedostępnej na co dzień drodze startowej czynnego lotniska. W pakiecie dla uczestnika będzie pamiątkowa koszulka techniczna oraz numer startowy z chipem do pomiaru czasu.

Wszyscy z niecierpliwością czekają na uruchomienie zapisów. Ale jest jedyna okazja, aby zdobyć możliwość startu jeszcze przed otwarciem zapisów.

Środowisko lotnicze również w tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach, włącza się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której tegorocznym celem jest zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Organizatorzy biegu – Monster Event wspólnie z Portem Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy – przekazują na licytację pakiet startowy SKYWAYRUN Gdańsk Airport 2020.

Spieszcie się, bo do końca licytacji zostało juz tylko 9 dni. Licytacja trwa do 12 stycznia 2020 r. na stronie www.allegro.pl/oferta/pakiet-startowy-skywayrun-airport-gdansk-2020-8778701535

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony