Przejdź do treści
Lot balonem z Miłką Raulin i Arkiem Iwańskim (fot. Fundacja Aviatornia)
Źródło artykułu

Wylicytuj lot balonem z Miłką Raulin i Arkiem Iwańskim by pomóc spełnić lotnicze marzenia dzieci

Podczas ubiegłorocznej gali finałowej plebiscytu Cumulusy zrodził się pewien spontaniczny pomysł, a Miłka Raulin – zdobywczyni Korony Ziemi i Arek Iwański z GASPOL Team bez chwili wahania powiedzieli "Tak, zrobimy to!".

No i... jak obiecali, tak będzie!

Miłka i Arek zapraszają na podniebną przygodę – lot balonem, który można wylicytować i spełnić marzenia swoje oraz lotnicze marzenia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie!

Wyjątkowa licytacja na rzecz małych marzycieli, w której do wygrania moc wrażeń i prawdziwie odlotowych emocji podczas wspólnego lotu balonem z Miłką Raulin i Arkiem Iwańskim!

Miłka Raulin – najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi, trzecia i najmłodsza Polka z trawersem Grenlandii, podróżniczka, autorka książek, twórczyni Festiwalu Siły Marzeń i Rajdu Południe-Północ

Arek Iwański – zawodnik Gaspol Team, Mistrz Polski i wielokrotny zdobywca Pucharu Polski, a także trzeciego miejsca w Pucharze Europy, czołowy zawodnik reprezentacji Polski

Zwycięzca licytacji poleci balonem jako członek załogi razem z Miłką i Arkiem. W trakcie lotu Miłka opowie o swoich podróżniczych przygodach i być może kolejnych planach zdobywania świata, a Arek postara się, aby przelot przebiegał bezpiecznie i potrwał możliwie jak najdłużej.

Cała kwota zebrana w tej licytacji będzie przeznaczona na realizację marzeń dzieci z Fundacji Mam Marzenie.

Termin wykonania lotu i miejsce startu do uzgodnienia z Arkiem Iwańskim – kontakt za pośrednictwem Fundacji Aviatornia.

Lot balonem z Miłką Raulin i Arkiem Iwańskim można licytować do 11 lutego 2023 r. na stronie www.allegro.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony