Wykład Macieja Pospieszyńskiego w Dęblinie

Maciej Pospieszyński

Szybowcowe Koło Naukowe z nieukrywaną przyjemnością zaprasza na wykład Macieja Pospieszyńskiego, Mistrza Świata w Akrobacji Szybowcowej, który odbędzie się 13.11.2013 (środa) o 16:30 w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych.

Spotkanie poświęcone będzie oczywiście akrobacji szybowcowej oraz wielu innym aspektom latania szybowcowego i zawodniczego.

Maciej Pospieszyński jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Świata i Europy w Akrobacji Szybowcowej. W 2012 roku wywalczył tytuł Mistrza Świata w Akrobacji Szybowcowej. W swoim dorobku posiada również wiele medali Mistrzostw Polski w Akrobacji Szybowcowej. Od najmłodszych lat rozwijał swoją pasję związaną z lotnictwem aż w końcu w wieku 17 lat rozpoczął szkolenie szybowcowe w Aeroklubie Warszawskim. W roku 2000 uzyskał uprawnienia do wykonywania akrobacji Unlimited, w następnym sezonie zadebiutował jako najmłodszy zawodnik na Mistrzostwach Polski w Mielcu. W 2004 roku po raz pierwszy wywalczył miejsce w Kadrze Narodowej w Akrobacji Szybowcowej.
 

Do zobaczenia w środę 13.11.2013 o 16:30 na Sali Kinowej Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie! Wstęp na jednostkę również dla osób spoza Uczelni ;-) ZAPRASZAMY !

Źródło: WSOSP Dęblin
comments powered by Disqus