Wygraj bilet lotniczy w Konkursie Walentynkowym Portu Lotniczego Zielona Góra

Konkurs Walentynkowy Portu Lotniczego Zielona Góra (fot. airport.lubuskie.pl)

Miłość może być podróżą i to odlotową! Z okazji zbliżającego się 14 lutego „Dnia Zakochanych” Port Lotniczy Zielona Góra zaprasza wszystkich pełnoletnich do udziału w zabawie konkursowej. Do wygrania są bilety lotnicze.

Na czym polega zadanie konkursowe ?
Wystarczy, że wymyślisz ciekawe hasło miłosne dla zielonogórskiego lotniska i napiszesz je w komentarzu pod postem na fanpage’u lotniska pod adresem: www.facebook.com/airport.lubuskie/.

Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

Hasło promocyjne dla Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost kojarzące się z miłością można zgłaszać do dnia 14 lutego 2019 r. do godz. 12:00.

O wyborze zwycięskiego hasła decydować będzie zgodność z tematem, kreatywność, pomysłowość, oryginalność oraz zaangażowanie uczestnika. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni drogą głosownia przez Jury powołane przez organizatora.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w dniu 14 lutego 2019 r. o godz. 14.00 na profilu Portu Lotniczego Zielona Góra/Babimost w portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/airport.lubuskie/.

Nagrody czekają – dla dwóch autorów najlepszych, najciekawszych i najbardziej zaskakujących haseł miłosnych organizatorzy przygotowali bilety lotnicze dla na trasie Zielona Góra – Warszawa – Zielona Góra.

Do pobrania:
Regulamin Konkursu Walentynkowego


Zapraszamy do zabawy!

Źródło: Port Lotniczy Zielona Góra
comments powered by Disqus