Przejdź do treści
Wydaj z mistrzem książkę "Akrobacja lotnicza jako gra błędów" (fot. Patrycja Pacak)
Źródło artykułu

Wydaj z mistrzem książkę "Akrobacja lotnicza jako gra błędów"

Patrycja Pacak, szybowcowa Mistrzyni Świata w akrobacji lotniczej, chce podzielić się historią zmagań o najważniejszy w karierze tytuł. Jednak nie jest w stanie samodzielnie sfinansować wydania książki "Akrobacja lotnicza jako gra błędów" w dużym nakładzie. 

Jeżeli chciałbyś otrzymać swój egzemplarz, możesz udzielając Mistrzyni wsparcia, zamówić już dzisiaj wybierając nagrodę "książka".

Jako członek kadry narodowej reprezentuję Polskę podczas najważniejszych wydarzeń w akrobacji lotniczej. Dofinansowanie, jakie zawodnicy otrzymują z Ministerstwa Sportu, pozwala opłacić wyjazd na mistrzostwa świata i część przygotowań. Nie wystarcza jednak na zasponsorowanie całego treningu, dlatego pozostałą sumę płacimy każdorazowo z własnej kieszeni. Miłość do szybowców jest tak duża, że pozwala nie liczyć się z kosztami – opowiada Patrycja Pacak.

W przypadku wydawania książki drogą self-publishingu, koszty trzeba liczyć dokładnie, bo szybko mogą przerosnąć autora. Osiągnięcie założonego progu pozwoli pozbyć się ewentualnych kompromisów wydawniczych, a co za tym idzie poprawi jakość odbioru lektury.

Wybór innej oferowanej przeze mnie nagrody, w tym niepowtarzalnej okazji do lotu szybowcem ze mną, przyczyni się do zrekompensowania trudów debiutującego autora (pisanie to jedno, cały proces wydawniczy to naprawdę sporo pracy). Zebrane środki powyżej założonego progu zostaną wykorzystane na cele lotnicze – przygotowania do startu w zawodach – mówi szybowcowa Mistrzyni.

Najważniejszy etap realizacji projektu został już wykonany – książka została napisana, poddana recenzji koleżeńskiej i oczekuje w hangarze (odpowiednik popularnej szuflady).

Okazuje się, że pomimo dużego zainteresowania mediów samym zdobyciem przez Patrycję tytułu, kontakt z wydawnictwem kończył się na uzyskaniu informacji zwrotnej w formie: "to nie jest popularny temat".

Jako mistrz świata Patrycja ma na ten temat inne zdanie, ale biorąc pod uwagę fakt, że może nie być do końca obiektywna, postanowiła podzielić się pomysłem z pasjonatami lotnictwa. To jak, lotnicy czytają książki, czy nie?

Wsparcie projektu "Wydaj z mistrzem" jest przykładem kampanii win-win, to znaczy że Patrycja wydaje książkę, którą dla Was napisała, a Wy ją otrzymujecie w promocyjnej cenie. Efektem ubocznym jest udowodnienie światu, że lotnictwo to potężna pasja (zupełnie gratis).

Zebrane środki pozwolą na:
100% – wydanie książki małym nakładem, opłacenie prowizji strony i realizację nagród;
120% – profesjonalna redakcja tekstu, wydanie e-booka;
150% – opłacenie grafika, zwiększenie nakładu;
200% – trening i przygotowanie do startu w mistrzostwach świata, w ramach pracy autora nad drugą częścią książki. 

W ramach wsparcia projektu szybowcowa Mistrzyni oferuje przede wszystkim wyjątkową możliwość otrzymania egzemplarza tej odlotowej książki. Cena książki zawiera specjalny rabat dla wspierających (ponad 20% od ceny okładkowej) oraz darmową wysyłkę.

Uwaga: ponieważ proces wydawniczy zostanie uruchomiony po zakończeniu aukcji, premiera książki planowana jest na czerwiec 2023 roku.

Wsparcia w wydaniu przez Patrycję Pacak książki "Akrobacja lotnicza jako gra błędów" można udzielić do 24 kwietnia 2023 r.

Więcej informacji na stronie www.wspieram.to/wydajzmistrzem

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony