Przejdź do treści
Warsztaty fotograficzne – CUMULUSY 2022 (fot. Sławek "hesja" Krajniewski)
Źródło artykułu

Warsztaty fotograficzne – CUMULUSY 2022

Do 8 lutego 2023 do godziny 12:00 można jeszcze głosować na finalistów w plebiscycie Cumulusy 2022. Więcej informacji TUTAJ.

W ramach Plebiscytu CUMULUSY 2022 organizatorzy serdecznie zapraszają na wyjątkowe warsztaty fotografii lotniczej, które odbędą się w godzinach 17:00 – 20:00 w piątek 10 lutego 2023 roku w Hotelu Airport Okęcie w Sali Cumulus (9 piętro). Warsztaty poprowadzi Sławek "hesja" Krajniewski.

Podczas zajęć "hesja" opowie jak wg niego zrobić dobre zdjęcie lotnicze. Będzie mowa o tym, co każdy fotograf lotniczy powinien wiedzieć zanim naciśnie spust migawki, o różnych technikach fotografowania lotnictwa oraz o tym, co należy zrobić z materiałem po fotografowaniu. Podstawową wiedzę prowadzący doprawi garścią swoich sztuczek służących jak najlepszemu obrazowaniu lotnictwa. Na zajęciach nie zabraknie też zdjęć i filmów "hesji" z jego najciekawszych sesji fotolotniczych!

Ilość uczestników bardzo ograniczona - max 30 osób! Byłoby dobrze, gdyby każdy uczestnik miał już jakieś doświadczenie z fotografią, a idealnie z fotografią lotniczą.

Zainteresowanych udziałem w warsztatach organizatorzy proszą o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.cumulusy.pl/index.php/workshops/form

Warunkiem uczestnictwa jest wykupienie cegiełki na rzecz Fundacji Aviatornia i przekazanie darowizny w kwocie 50,00 zł brutto.

Po dokonaniu płatności zgłaszający uczestnictwo w warsztatach otrzyma email z potwierdzeniem rezerwacji miejsca i udziału w warsztatach.

Rejestracja uczestników potrwa do 9 lutego lub do wyczerpania dostępnych miejsc.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony