Przejdź do treści
Cumulusy 2023 - warsztaty filmowe z Piotrem Gubernatem (fot. cumulusy.pl)
Źródło artykułu

Warsztaty filmowe z Piotrem Gubernatem w ramach plebiscytu Cumulusy 2023

Trwa głosowanie na nominowanych w dziewiątej edycji plebiscytu Cumulusy – ogólnopolskiego plebiscytu lotniczego organizowanego przez Fundację Aviatornia i Air Sports Promotion. To pierwszy etap głosowania, po którym poznamy grono finalistów. Głosowanie trwa do 31 stycznia 2024 r. do godziny 12:00.

Zarówno w przypadków smsów, jak i głosowania przez aplikację - na każdego z Nominowanych, z jednego nr telefonu/urządzenia, można zagłosować jeden raz na dobę. Zapraszamy do głosowania na swoich faworytów. Więcej na stronie cumulusy.pl/zaglosuj

W ramach Plebiscytu CUMULUSY 2023 organizatorzy serdecznie zapraszają na wyjątkowe warsztaty filmowe, które odbędą się w godzinach 17:00 – 20:00 w czwartek 25 stycznia 2024 r. w Hotelu Airport Okęcie w sali Cumulus (9 piętro). Warsztaty poprowadzi Piotr Gubernat.

Podczas zajęć Piotr opowie jak według niego zrobić dobre ujęcia filmowe nie tylko podczas sesji air to air. Będzie mowa o tym, co każdy filmmaker lotniczy powinien wiedzieć, zanim rozpocznie proces tworzenia.

1. Podstawy techniczne: Kamera, Obiektyw, Akcesoria.

2. Przygotowanie do filmowania: Podstawowe wyposażenie osobiste, Podstawowe wyposażenie sprzętowe, Ustawienie parametrów nagrywania.

3. Proces nagrania (sesja a2a): Bezpieczeństwo, Technika pracy na rampie.

4. Postprodukcja: Zgranie i archiwizacja materiału, Wybór programu do montażu, Montaż, Dźwięk, Eksport materiału, Dystrybucja.

Podstawową wiedzę prowadzący uzupełni mnóstwem nagrań, które powstały podczas sesji a2a (również tymi backstag’owymi) oraz licznymi opowieściami i wspomnieniami z sesji a2a. Prowadzący obiecuje, że nie będą to kolejne sztampowe warsztaty filmowe.

Organizatorzy gwarantują całą masę dyskusji, pytań i odpowiedzi, niesamowitą atmosferę oraz sposób prowadzenia warsztatów.

Ilość uczestników bardzo ograniczona - max 30 osób!

Zainteresowanych udziałem w warsztatach organizatorzy proszą o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie cumulusy.pl/workshops/form
Warunkiem uczestnictwa jest wykupienie cegiełki na rzecz Fundacji Aviatornia i przekazanie darowizny w kwocie 70,00 zł brutto.

Po dokonaniu płatności uczestnik warsztatów otrzyma email z serwisu CashBill z potwierdzeniem rezerwacji miejsca i udziału w warsztatach.

Rejestracja uczestników warsztatów potrwa do 24 stycznia lub do wyczerpania dostępnych miejsc.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony