Przejdź do treści
Statuetki dla zwycięzców Okręgowych Zawodów Modeli Szybowców Halowych F1N (fot. Modelarnia SM Zamoyskiego i Aeroklubu Ziemi Zamojskiej)

VIII Okręgowe Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N w Zamościu

Zapraszamy modelarzy do udziału w ósmej edycji Okręgowych Zawodów Modeli Szybowców Halowych F1N, które odbędą się w dniu 2 grudnia 2023 r., na dużej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, ul. Królowej Jadwigi 8. Początek o godzinie 8:45.

Organizatorem zawodów jest modelarnia przy Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Zamoyskiego i Aeroklubie Ziemi Zamojskiej, a współorganizatorem Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu. Zawody zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamościa. Zapraszamy do współzawodnictwa. Jedna ze statuetek na powyższym zdjęciu może być Wasza.

Cel zawodów jest: popularyzowanie modelarstwa wśród dzieci i młodzieży, szerzenie kultury technicznej, porównanie dorobku modelarskiego klubów, modelarni i modelarzy indywidualnych, wymiana doświadczeń środowisk modelarskich z Zamościa, Hrubieszowa, Biłgoraja, Chełma, Żółkiewki i Wysokiego oraz zabawa połączona z elementami sportowej rywalizacji.

Zawody odbywają się w 4 kategoriach: DZIECI (urodzeni w roku 2013 i później), MŁODZIK (urodzeni w roku 2009 – 2012), JUNIOR (urodzeni w roku 2005 – 2008), SENIOR (urodzeni w roku 2004 i wcześniej).

Zapraszamy wszystkich pasjonatów modelarstwa.

FacebookTwitterWykop

Nasze strony