Przejdź do treści
Źródło artykułu

Sukces modelarzy z Aeroklubu Warszawskiego na Mistrzostwach Polski w Gliwicach

Sezon modelarski 2026 rozkręcił się na dobre, a reprezentanci Aeroklubu Warszawskiego po raz kolejny udowodnili, że należą do krajowej czołówki. W miniony weekend, 21 czerwca, w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Latających dla Juniorów Młodszych. Ekipa Aeroklubu Warszawskiego zaprezentowała się ze świetnej strony.

Młodzi zawodnicy AW zdominowali kluczowe kategorie, a ich ciężka praca przełożyła się na znakomite wyniki:

•  Tytuł Mistrza Polski w klasie F3 Jm,

•  III miejsce w Klasyfikacji Generalnej dla Aeroklubu Warszawskiego,

•  5. miejsce indywidualnie w Klasyfikacji Generalnej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz rodzicom, którzy wspierają młodzież AW w rozwijaniu tej pięknej pasji. Czekamy na kolejne starty w tym sezonie!

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony