Sukces modelarzy z Aeroklubu Warszawskiego na Mistrzostwach Polski w Gliwicach
Sezon modelarski 2026 rozkręcił się na dobre, a reprezentanci Aeroklubu Warszawskiego po raz kolejny udowodnili, że należą do krajowej czołówki. W miniony weekend, 21 czerwca, w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Latających dla Juniorów Młodszych. Ekipa Aeroklubu Warszawskiego zaprezentowała się ze świetnej strony.
Młodzi zawodnicy AW zdominowali kluczowe kategorie, a ich ciężka praca przełożyła się na znakomite wyniki:
• Tytuł Mistrza Polski w klasie F3 Jm,
• III miejsce w Klasyfikacji Generalnej dla Aeroklubu Warszawskiego,
• 5. miejsce indywidualnie w Klasyfikacji Generalnej.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz rodzicom, którzy wspierają młodzież AW w rozwijaniu tej pięknej pasji. Czekamy na kolejne starty w tym sezonie!
Komentarze