Przejdź do treści
Lotnisko Kąkolewo - paliwo dostępne (fot. Wojciech Nowaczyk)
Źródło artykułu

Uruchomiona została sprzedaż paliwa Avgas 100 LL na lotnisku Kąkolewo

Uwaga piloci i właściciele samolotów. Mamy dla was dobrą wiadomość.

Aeroklub Poznański przekazał informację, że na lotnisku Kąkolewo (EPPG) w województwie wielkopolskim umieszczona została stacja paliw. W dniu 28.04.2022 r. uruchomiona została sprzedaż paliwa lotniczego AVGAS 100LL (dostawca PKN Orlen).

Ceny kształtują się następująco:
• AVGAS 100LL bez akcyzy:  6,33  PLN netto,
• AVGAS 100LL z akcyzą:  8,55 PLN  netto.

Paliwo można zatankować od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Poza wyznaczonymi godzinami tankowanie wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym + 48 519 054 331.

Forma płatności: gotówka lub Karta Płatnicza. 

Więcej informacji o paliwach na stronie: www.dlapilota.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Czytaj więcej

lotnictwo GA
Firma Westwings zgodnie z zamierzeniami uruchomiła pod koniec 2021 roku swój pierwszy klub pilota w Polsce, oferując pilotom z licencją dostęp do wynajmu samolotów Piper Warrior II bazowanych w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica. Założyciel firmy Michał Zienkiewicz prezentuje...
lotnictwo GA
W ostatnich dniach ukazały się zmiany AIP AIRAC AMDT 251, MIL AIRAC AMDT 142, VFR AIP AIRAC AMDT 153.
lotnictwo GA
Miło nam poinformować, iż w ofercie sklepu dlapilota.pl znalazła się nowa edycja lotniczych map Polski 2022 według standardów ICAO w skali 1 : 500 000. Komplet składa się z 6 oddzielnych laminowanych arkuszy w podziale geograficznym: Gdańsk, Olsztyn, Poznań, Warszawa, Wrocław,...
lotnictwo GA
19 maja planowane jest czasowe wyłączenie VOR WAR na okres ok. 9 miesięcy. Tego dnia znika z AIP, a w ślad za tym z elektronicznych map w GPS-ach (po aktualizacji) DVOR/DME WAR. Zaraz potem nastąpi jego fizyczne wyłączenie i rozbiórka obiektu.

Nasze strony