Przejdź do treści
ULC - sesja egzaminacyjna - ważne
Źródło artykułu

ULC: sesja egzaminacyjna w lutym 2022

Urząd Lotnictwa Cywilnego poinformował o terminie najbliższej komputerowej sesji egzaminacyjnej. Odbędzie się ona w dniach 8-18 lutego 2022 r., w godzinach 9:00-15:00.

Rezerwacje zostaną uruchomione 31 stycznia 2022 r. o godz. 9:00.

Do egzaminów w sesji lutowej będą mogły przystąpić:
• osoby posiadające rezerwację,
• osoby, dla których sesja lutowa jest ostatnią sesją, w której mogą wziąć udział (dotyczy osób, którym kończy się 18-miesięczny termin + odstępstwa, na zdanie egzaminów).

W poczekalni LKE działa kolejkomat. Od godziny 9:00 można pobierać numerki. Prosimy o stosowanie się do zaleceń osób z komisji egzaminacyjnej w zakresie organizacji.

ULC przypomina, że na terenie Urzędu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Osoby bez prawidłowo założonej maseczki nie będą obsługiwane.

Urząd informuje także, że poczekalnia jest otwierana o godzinie 9:00 oraz że w poczekalni LKE mogą przebywać tylko i wyłącznie kandydaci podchodzący do egzaminów w danym dniu.

Urząd informuje, że ze względu na trwający stan epidemii powyższe ustalenia mogą ulec zmianie.

Jednocześnie Urząd Lotnictwa Cywilnego informuje, że w lutym nie odbędzie się sesja w Chełmie.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Czytaj więcej

lotnictwo komunikacyjne
Podczas praktyk uczą cię, żebyś na daną sytuację miał przygotowane różne plany działania. Instruktor podaje jakiś przykład i pyta: „Jaki ma pan/pani plan na to?”. Odpowiadasz, że zrobisz to i to. I on wtedy mówi: „To całkiem niezły plan, ale co, jeśli tego nie da...
lotnictwo GA
Miło nam poinformować, iż w ofercie sklepu dlapilota.pl znalazła się nowa edycja lotniczych map Polski 2022 według standardów ICAO w skali 1 : 500 000. Komplet składa się z 6 oddzielnych laminowanych arkuszy w podziale geograficznym: Gdańsk, Olsztyn, Poznań, Warszawa, Wrocław,...
lotnictwo GA
Czy organ może ograniczać prawo do zawodu egzaminatora na bazie przepisów UE? Tak jak pisałem w pierwszej części artykułu (cytując informację ze strony internetowej naszego organu) certyfikaty egzaminatora nie mogą być wydawane już na zasadzie uznaniowości i delegowania...
bezzałogowe statki powietrzne
14 maja 2022 r. Politechnika Warszawska otworzyła laboratorium Ośrodka Badań Lotniczych i Kosmicznych na lotnisku w Przasnyszu. To unikalne w skali kraju i Europy miejsce, gdzie prowadzone są badania nad bezzałogowymi statkami powietrznymi oraz technologiami radarowymi.

Nasze strony