Przejdź do treści
Turboboogie we Flyspocie (fot. Turboboogie z Kasią Śmiałek)
Źródło artykułu

Turboboogie we Flyspocie i premiera filmu "Uskrzydleni"

Turboboogie z Kasią Śmiałek, Fundacja Aviatornia i Cumulusy zapraszają w dniu 2 grudnia 2023 r. zapraszają na wydarzenie w tunelu aerodynamicznym (ul. Wspólna Droga 1, Mory, Warszawa), w którym nie ma barier.

Spróbujemy swoich sił w lotach w tunelu oraz oderwiemy się od swojej niepełnosprawności, aby na chwilę o niej zapomnieć – mówią organizatorzy.

Po atrakcjach lotniczych organizatorzy zapraszają na wykłady do Hotelu Ibis obok Flyspotu, podczas których będą prowadzone rozmowy o tym, co dla osób z niepełnosprawnością jest ważne.

Spotkają się z nami aktorka i działaczka na rzecz osób z niepełnosprawnościami Aleksandra Popławska i moja Rehabilitantką Marzena Frącek, która opowie o sporcie jako forma rehabilitacji: rola nawodnienia – mówi Kasia Śmiałek.

Podczas spotkania odbędzie się również filmu, który przedstawia minione wydarzenie z lotniska spadochronowego w Chrycnnie, który został stworzony dzięki Krzysztofowi Niewiadomskiemu, oraz fundacji Aviatornia. Podczas tego spotkania poznacie również osoby, które brały udział w wydarzeniu Turboboogie z Kasią Śmiałek.

Liczba miejsc ograniczona na loty w tunelu jak i udział w wydarzeniu dlatego organizatorzy zapraszają do kontaktu osoby zainteresowane wydarzeniem: turboboogiezkasiasmialek@gmail.com

Udział w lataniu biorą wyłącznie osoby z niepełnosprawnością.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony