Przejdź do treści
Szybowcowe zawody na celność lądowania w Lubinie (fot. Aeroklub Zagłębia Miedziowego)
Źródło artykułu

Szybowcowe zawody na celność lądowania w Lubinie

Sekcja szybowcowa Aeroklubu Zagłębia Miedziowego zaprasza wszystkich chętnych lotników na szybowcowe zawody na celność lądowania, które odbędą się 24 września 2022 roku. Zawody rozgrywane będą się na lotnisku Aeroklubu zagłębia Miedziowego w Lublinie. Początek o godz. 8:00.

Rywalizacja odbywać się będzie na Bocianie i Puchaczu. Uczniowie piloci, piloci niemający bieżącej praktyki oraz Goście latają z "bezpiecznikiem", Zakończenie zawodów, rozdanie dyplomów i nagród oraz dyplomów ukończenia "podstawówki" odbędzie się wieczorem w bunkrze.

Przy muzyczce, ciepłym posiłku i chłodnej "zupie chmielowej z kija" odbędą się tańce, hulanki i swawole, którymi to uczczony zostanie skończony sezon letni 2022 i uczestnicy zawodów będą "wywoływać" pogodę na przyszłość... czyli na pojutrze od imprezy, ponieważ latania nie kończymy i będziemy działać również jesienią i zimą – zapowiadają organizatorzy.

Aeroklubu Zagłębia Miedziowego prosi, aby każdy lotnik wzorem lat ubiegłych wziął ze sobą co ma dobrego do jedzenia i picia aby uczestnicy z głodu i pragnienia nie osłabli bawiąc się i świętując.

Wszystkich Członków AZM oraz lotniczych przyjaciół aeroklub serdecznie zaprasza.

Uwaga: ilość zawodników ograniczona, dlatego AZM prosi zgłaszać mailowo lub telefonicznie swój udział do zastępcy Kierownika Szkolenia (do Piotra).

Loty wykonywane będą zgodnie z taryfikatorem AZM, a decyzję o dopuszczeniu do lotu podejmuje kierownictwo ATO AZM.

W przypadku braku pogody zawody rozegrane zostaną w terminie rezerwowym, tj. w niedzielę 25 września 2022 r.

Więcej informacji na stronie AZM.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony