Syntea S.A. pierwszym w Polsce Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym IATA

syntea

Sukcesem zakończył się trwający kilka miesięcy, wyczerpujący i szczegółowy proces certyfikacyjny firmy Syntea S.A. w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Przewoźników Lotniczych (IATA). Wraz z nowym rokiem Syntea S.A. staje się pierwszym i jedynym w Polsce Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym IATA.

Nawiązane partnerstwo to nie tylko prestiż, ale i gwarancja najwyższej jakości szkoleń realizowanych przez Syntea w ramach specjalistycznych kursów lotniczych Sky Aces Center. IATA jest największą na świecie organizacją skupiającą przewoźników lotniczych, założoną w 1945 roku. Głównym celem organizacji jest ujednolicenie przepisów, a także podniesienie standardów obsługi pasażerów i cargo. Przez kilkadziesiąt lat swojej działalności IATA stała się równoprawnym partnerem, z którego opiniami liczą się władze lotnicze niemalże wszystkich krajów na świecie. Zrzesza kilka tysięcy firm zajmujących się zarobkową obsługą pasażerów i cargo, w tym kilkaset linii lotniczych, kilka tysięcy firm spedycyjnych, handlingowych, porty lotnicze, agentów sprzedaży, biur podróży oaz innych podmiotów związanych z transportem lotniczym.

Dzięki powstaniu ATC IATA (Autorized Training Center IATA) polscy Klienci otrzymują wyjątkową możliwość odbycia szkoleń przygotowanych przez najwyższej klasy światowych specjalistów, bez konieczności podróżowania do centrów edukacyjnych w innych częściach świata Certyfikaty wydawane po ukończeniu szkoleń są cenione i rozpoznawalne na całym świecie.

Uzyskanie statusu Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego IATA jest kolejnym krokiem, mającym na celu zapewnić najwyższą jakość usług szkoleniowych dla dynamicznie rozwijającego się sektora lotniczego w Polsce. Partnerstwo zapewnia dostęp do praktyk stosowanych na najbardziej rozwiniętych rynkach, co pozwoli zaoferować naszym klientom usługi edukacyjne na najwyższym światowym poziomie. Ponadto otworzy to przed nami możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami w dziedzinie lotnictwa z całego świata – mówi Piotr Fałek, Prezes Syntea.

Więcej informacji na www.syntea.pl
 

Źródło: Syntea S.A.
comments powered by Disqus