Przejdź do treści
Święto Latawca 2023 w Płocku (fot. Aeroklub Ziemi Mazowieckiej)
Źródło artykułu

Święto Latawca 2023 w Płocku

Przez dwa wrześniowe piątki w aeroklubowej Modelarni prowadzono latawcowe warsztaty. Kto nie czuł się na siłach budować latawiec samodzielnie lub chciał zbudować bardziej zaawansowaną konstrukcję mógł liczyć na pomoc w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej.

Kto jeszcze nie ma swojego latawca, to 29 września ostatnia szansa na jego zbudowanie pod fachowym okiem w aeroklubowej Modelarni.

Do wsparcia młodych modelarzy włączyła się również Galeria Wisła, gdzie w sobotę 30 września w godzinach 12:00 – 18:00, w holu głównym, odbędą się darmowe warsztaty modelarskie, i wszyscy chętni będą mieli okazję stworzyć swój latawiec. Więcej TUTAJ.

A w pierwszą niedzielę października z pewnością wszyscy młodzi konstruktorzy będą gotowi na coroczne Święto Latawca w Płocku, na które Aeroklub Ziemi Mazowieckiej z przyjemnością zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami i opiekunami.

Już 1 października 2023 r. na lotnisku Płock odbędą się coroczne zawody modeli latawców. Do wygrania puchary, dyplomy i ciekawe nagrody rzeczowe. Początek o godzinie 10:00.

Święto Latawca jest imprezą z 65 letnią tradycją, organizowaną z myślą o najmłodszych miłośnikach sztuki lotniczej, dlatego zajmuje szczególne miejsce w sercach członków i pracowników płockiego Aeroklubu.

Zapewniamy zabawę dla całych rodzin! Atrakcje lotnicze, loty widokowe, dmuchańce, trampoliny i warsztaty dla dzieci, strefa gastronomiczna, a przede wszystkim miło i aktywnie spędzony czas z Waszymi pociechami – zachęcają do udziału w imprezie organizatorzy.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony