Przejdź do treści
Świdnik Air Festival 2024 (fot. Świdnik Air Festival)
Źródło artykułu

Świdnik Air Festival 2024

Tegoroczna, czwarta edycja imprezy lotniczej Świdnik Air Festival zbiega się z jubileuszem 70-lecia Miasta Świdnik. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2024 r.

Organizatorzy, Miejski Ośrodek Kultury oraz Miasto Świdnik, planują na ten czas wiele atrakcji. Swoje niezwykłe umiejętności zaprezentują najwięksi mistrzowie akrobacji lotniczych, a na scenie staną gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej.

Przypomnijmy, że w trakcie ubiegłorocznej edycji świdnickich pokazów lotniczych, które powróciły po czterech latach przerwy, można było podziwiać 49 samolotów, śmigłowców, motoszybowców i motoparalotni. Piloci i załogi lotnicze dali ponad 10-godzinny pokaz swoich umiejętności. Zapierające dech w piersiach pokazy dzienne i nocne przyciągnęły na poprzedni Świdnik Air Festival 30 tys. widzów.

Tegoroczne wydarzenie będzie wisienką na urodzinowym torcie Świdnika. Miasta, które w tym roku obchodzi 70-lecie. Organizatorzy przygotowali dla fanów lotnictwa wiele atrakcji:

  • akrobacje lotnicze w wykonaniu najsłynniejszych pilotów,
  • spektakularne pokazy nocne,
  • historyczne statki powietrzne,
  • koncerty,
  • wystawy naziemne,
  • animacje i zabawy dla najmłodszych.

Już teraz zaznaczcie w kalendarzach 15-16 czerwca i przyjedźcie na lotnisko Świdnik na spektakularne pokazy w wykonaniu mistrzów lotnictwa i wyjątkowych samolotów. Przed nami IV Świdnik Air Festival!

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony