Przejdź do treści
Konferencja Technology & Law for Aviation, fot. Aviation Expo
Źródło artykułu

Świat dronów na AVIATION EXPO

Tegoroczne Targi Lotnicze AVIATION EXPO to nie tylko maszyny lotnicze. Światem awiacji od kilku lat wstrząsa branża maszyn bezzałogowych. Dlatego w tym roku organizatorzy AVIATION EXPO, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, organizują całodniową konferencję poświęconą właśnie branży dronów.

Podczas Global Drone Conference poznamy wiodące na rynku polskim spółki dronowe, ale też będziemy mieli okazję zapoznać się z europejskimi technologiami np. Leonardo. Integracja dronów z innymi użytkownikami przestrzeni powietrznej, zastosowanie dronów w różnych sektorach gospodarki, potrzeba rozwoju U-Space, nowe regulacje unijne to tylko niektóre tematy, jakie poruszymy podczas całodziennej konferencji.

Spotkanie organizowane jest przez Joannę Wieczorek – eksperta prawa lotniczego współpracującego z kancelarią Dentons, rzecznika prasowego Aeroklubu Polskiego, doradcę strategicznego Drone Alliance Europe.


Konferencja odbędzie się w piątek, 10 września w sali LAMBDA Centrum Kongresowego Targów Kielce. Rozpoczęcie o 9:30. Na spotkanie można zarejestrować się na stronie wydarzenia: https://www.targikielce.pl/aviation-expo/o-wydarzeniu/konferencja-global-drone-conference-10092021

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony