Spotkanie konsultacyjne – edukacja kosmiczna dla organizacji pozarządowych (NGO)

Kosmonauta w przestrzeni kosmicznej (fot. NASA)

17 lutego br. Polska Agencja Kosmiczna zaprasza na spotkanie dla organizacji pozarządowych, które w 2021 r. planują działania o charakterze edukacyjnym w obszarze technologii kosmicznych i satelitarnych.

Spotkanie ma na celu omówienie inicjatyw, które planowane są przez poszczególne NGO (Non- Governmental Organization) tak, aby stworzyć platformę do dyskusji i wymiany doświadczeń.

– Chcielibyśmy wspierać organizatorów i edukatorów w ich działaniach a przede wszystkim widzimy ogromne pole do współpracy pomiędzy różnymi organizacjami – mówi p.o. prezesa Polskiej Agencji Kosmicznej Marek Moszyński.

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy planują organizacje wydarzeń dot. kosmosu o charakterze edukacyjnym w 2021 r. Każda organizacja pozarządowa będzie mogła opowiedzieć o swoich dotychczasowych działaniach i planowanych przedsięwzięciach.

Spotkanie online będzie miało formułę otwartą. Ze względu na ograniczony czas, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia przyjmowane są do 8 lutego 2021.

Informacje i zgłoszenia: Sławomir Nichczyński
Slawomir.nichczynski@polsa.gov.pl , tel. (58) 500 87 51

W mailu zgłoszeniowym należy podać krótką informację o zrealizowanych projektach lub planowanym projekcie z zakresu edukacji kosmicznej oraz podać dane organizacji pozarządowej z numerem KRS.

Źródło: Polska Agencja Kosmiczna
comments powered by Disqus