Przejdź do treści
Źródło artykułu

Spotkania z lotnictwem w formie podcastu, czyli jak piloci mogą komunikować się z mediami i co powinni wiedzieć o PR w kontekście lotniczym

Spotkania z lotnictwem w formie podcastu „Strefa śmierci – jak w niej nie zostać" to efekt pasji i doświadczeń życiowych ich autora, Piotra Zagubienia. Seria powstała z miłości do mikrofonu, czytelnictwa, zdobywania wiedzy i bezpieczeństwa. Prowadzący zadaje pytania, które nurtują pilotów oraz te, które powinny się pojawić w strefie śmierci, ale ich tam nie ma.

W podcaście usłyszycie rozmowy z pilotami, instruktorami oraz członkami obsługi naziemnej, którzy dbają o bezpieczeństwo operacji lotniczych. Poruszone zostaną tematy szkoleń, a także rozwoju zawodowego. Przeprowadzone zostaną rozmowy z partnerami pilotów, dietetykami, fizjoterapeutami i psychologami, bo bezpieczeństwo zaczyna się już na ziemi.

Podcast będzie publikowany co tydzień, w każdy czwartek o godzinie 10:00 UTC, na popularnych platformach podcastowych. Jest skierowany do młodych adeptów lotnictwa, ale powinien także zainteresować doświadczonych pilotów.

Dzisiejszy odcinek wymaga poświecenia niewiele ponad godziny wolnego czasu, ale będą to dobrze spożytkowane chwile. Zapraszamy gorąco!


Prowadzący:

Piotr Zagubień - pilot turystyczny, chemik i ratownik medyczny z wykształcenia. Pracował w zespole ratownictwa medycznego na warszawskim Okęciu.

Jako pilot turystyczny nieustannie szuka nowej wiedzy i rozwija swoje umiejętności. Obecnie w trakcie szkolenia do licencji zawodowej. Używa swojego głosu do nagrań lektorskich, co jak akcentuje, sprawia mu ogromną frajdę. 

Gość:

Jacek Ławrecki jest ekspertem ds. public relations i komunikacji korporacyjnej. Ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w firmach międzynarodowych i agencjach PR.

Jako niezależny konsultant zajmuje się też doradztwem strategicznym w obszarze public relations. Chętnie angażuje się we współpracę z branżą lotniczą, łącząc doświadczenie zawodowe ze swoją pasją – lataniem. Wspierał m.in. projekty bicia lotniczych rekordów Guinnessa w samotnych lotach dookoła świata. Sam także jest pilotem, posiadaczem samolotowej licencji turystycznej PPL(A).

Jacek Ławrecki jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (lingwistyka stosowana) oraz Szkoły Głównej Handlowej (Program Studiów Europejskich: komunikowanie).


Podcast „Strefa śmierci – jak w niej nie zostać", odcinek 9 pt. „O tym jak lotnicy mogą się komunikować z mediami” z Jackiem Ławreckim ekspertem ds. public relations i komunikacji korporacyjnej można odsłuchać na platformie Spotify (LINK)

Podcast Piotr Zagubień

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony