Przejdź do treści
Źródło artykułu

SKYWAYRUN – bieg po pasie startowym Portu Lotniczego Gdańsk, ruszyły zapisy

Zapraszamy na drugą edycję biegu po pasie startowym Portu Lotniczego w Gdańsku. Właśnie ruszyły zapisy. Spieszcie się, bo pakiety startowe rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Bieg odbędzie się w nocy z dnia 8.06.2019r. na 9.06.2019r. o godzinie 01:00. Z uwagi na to, że bieg odbywa się na działającym lotnisku, jego rozpoczęcie nastąpi po ostatnim lądowaniu samolotu.

Długość trasy to około 5 km. Trasa zostanie wyznaczona na terenie Portu Lotniczego Gdańsk(w miarę możliwości technicznych drogastartowa, drogikołowaniai płytypostojowe). Informacje na temat trasy i jej plan zostaną opublikowane na stronie internetowej www.skywayrun.pl

Zawodnicy będą klasyfikowani wkategoriach OPEN kobiet i mężczyzn, wiekowych kobiet i mężczyzn.

W biegu może wziąć udział 4000 osób. Organizator pozostawia 150 pakietów do dyspozycji własnej i Portu Lotniczego Gdańsk.

Zapisy i opłaty:
• zapisy i opłata wniesiona do 7.04.2019r. – 59zł;
• zapisy i opłata wniesiona od 8.04.2019r.  do 7.05.2019r. – 69zł;
• zapisy i opłata wniesiona od 8.05.2019r. do 4.06.2019r. – 79 zł.

Pakiet obejmuje: koszulkę techniczną; pamiątkowy medal na mecie (po ukończeniu biegu); numer startowy z chipem do pomiaru czasu; kartę identyfikacyjną Portu Lotniczego Gdańsk; workoplecak do spakowania pakietustartowego; niespodzianki w przypadkupozyskania sponsorów.

Lista  startowa  będzie  otwarta  do  wyczerpania  limitu  miejsc,  ale  nie  później  niż  do 04.06.2019r. Zapisy w dniu biegu nie będą prowadzone.

Nagrody w formie rzeczowej zyskają osoby, które zajęły miejscaod I do III w klasyfikacji Open, w klasyfikacjach wiekowych oraz kategorii dodatkowej za I-III miejsce K/M 20, K/M 30, K/M 40, K/M 50, K/M 60+. Dla zwycięzców przewidziane są dodatkowo wyróżnienia w formiestatuetek.

Jeśli marzyliście kiedykolwiek o znalezieniu się na płycie Portu Lotniczego Gdańsk, to gorąco zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym, nocnym biegu po pasie startowym Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy na dystansie 5KM. Będzie odlot!

Wszystkie szczegóły znajdziecie w Regulaminie, na stronie www.skywayrun.pl oraz na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony