Przejdź do treści
Źródło artykułu

SKYWAYRUN – bieg po pasie startowym lotniska 23. BLT

Zapraszamy na odlot podczas 4. edycji militarnej SKYWAYRUN – biegu po pasie startowym lotniska wojskowego 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim! Zapisy trwają!

Bieg odbędzie się w dniu 16.06.2018 r. Długość trasy to około 5 km, a limit czasu dla każdego zawodnika to 50 minut. Start biegu o godzinie 21:30. Zawodnicy będą klasyfikowani w kategoriach kobiet i mężczyźni oraz służb mundurowych.

Trasa zostanie wyznaczona na terenie lotniska w Janowie (trasa biegu jest tak zaplanowana, aby prowadziła głównym pasem startowym, trasa może ulec zmianie ze względu na brak możliwości technicznych niezależnych od organizatora), informacje na temat trasy i plan zostaną opublikowane najpóźniej 10 dni  przed biegiem na stronie internetowej www.skywayrun.pl

W biegu może wziąć udział maksymalnie 950 osób. Lista startowa będzie otwarta do wyczerpania limitu  miejsc, ale nie później niż do 14.06.2018 r. Rejetracja uczestników biegu na stronie www.monsterevent.pl

Inauguracyjna impreza SKYWAYRUN odbyła się w nocy z 18 na 19 kwietnia 2015 roku na lotnisku Rzeszów-Jasionka. Do dnia dzisiejszego bieg odbywał się na lotniskach we Wrocławiu, trzykrotnie w Rzeszowie oraz trzykrotnie na lotnisku w bazie wojskowej w Mińsku Mazowieckim.

16 czerwca 2018 roku po raz kolejny spotkamy się na lotnisku wojskowym podczas biegu w niebanalnych okolicznościach i miejscu, jakim jest pas startowy.

Pakiet startowy obejmuje:
•  pamiątkowy, personalizowany komin/chusta,
•  pamiątkowy medal na mecie (po przebiegnięciu całego dystansu),
•  numer startowy,
•  napój regeneracyjny lub wodę,
•  chip do pomiaru czasu,
•  gorchówka wojskowa.
Cena pakietu w biegu na 5 km to 69 zł.

Taki piękny, największy z dotychczasowych medal będzie czekał na was na mecie już w sobotę.

Kilka niezbędnych informacji dla uczestnika można znaleźć w kompendium uczestnika Skywayrun Military 4 (LINK).

Więcej szczegółowych informacji w Regulaminie oraz na stronie www.skywayrun.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony