Przejdź do treści
redbox_rb50.gif
Źródło artykułu

Red Box Power Pack - przenośny system zasilania awaryjnego

Z przyjemnością informujemy wszystkich właścicieli samolotów, lotnisk, lądowisk aerokluby i szkoły lotnicze o wprowadzeniu do naszej oferty profesjonalnych, przenośnych systemów zasilania statków powietrznych Red Box Power Pack. Ten zewnętrzny, kompaktowy wysokowydajny akumulator umożliwi Ci uruchomienie samolotu w każdych warunkach, nawet przy bardzo niskich temperaturach. Dzięki niemu będziesz mógł poćwiczyć "na sucho" nowoczesną awionikę, przeprowadzić wszystkie niezbędne aktualizacje oraz ręcznie wprowadzić potrzebne punkty nawigacyjne.

Red Box wykorzystuje najnowszą wojskową technologię lotniczą do uzyskania możliwie najwyższego współczynnika stosunku mocy do masy. Przystosowany jest do silników tłokowych, turbośmigłowych, odrzutowych oraz helikopterów. Budowa urządzenia sprawia, że można go używać i przechowywać w każdej pozycji, nawet do góry nogami. Akumulatory Red Box mogą funkcjonować w ekstremalnie wysokich i niskich temperaturach. Nie wymagają konserwacji i dodatkowej obsługi.

System Red Box Power Pack składa się z jednostki centralnej, kabla połączeniowego z gniazdem zasilania awaryjnego oraz z systemu ładowania.

Wszystkie szczegóły znajdziecie "tutaj".
FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony