Przejdź do treści
Instruktor i uczeń-pilot w samolocie
Źródło artykułu

Esencja rad instruktorów powstała dzięki Wam! Teraz możecie wybrać trzy najlepsze i wygrać lot w tunelu

Zastanawiamy, czy gdyby poniższe 56 rad były obowiązkową lekturą pilotów przed każdym lotem, to o ile podniosłoby się bezpieczeństwo? Prawdopodobnie bardzo, dlatego kwalifikujemy je jako tzw. "lektura obowiązkowa".

Rady są, czasami zabawne, czasami wulgarne, czasami przesadne, ale zawsze prawdziwe i adekwatne.


Głosowanie zakończone, Wkrótce przedstawimy wyniki.


W grudniu 2022 r. zaprosiliśmy Was do podzielenia się najciekawszymi radami, jakie w trakcie rozmaitych szkoleń lotniczych otrzymaliście od swoich instruktorów. Cieszymy się, że nasz konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i otrzymaliśmy wiele ciekawych wpisów. Niniejszym je publikujemy, z tym, że te okraszone mniej dyplomatycznym językiem z wiadomych względów "wygwiazdkowaliśmy". Znajdziecie je na spodzie listy.  

Teraz chcieliśmy zaprosić Was do głosowania na konkretne rady i wybrania trzech, które będą najbardziej ponadczasowe i będą uniwersalnymi radami dla wszystkich szkolących się osób. Z pewnością wiele z nich głębiej zapada w pamięć, a część jest stosowana w codziennej praktyce lotniczej nawet całe lata po zakończeniu edukacji.

Wśród osób, które wezmą udział w głosowaniu i podadzą swój adres email, wylosujemy dwa zaproszenia do FlySpot umożliwiające wykonanie dwuminutowych lotów w tunelu aerodynamicznym w wybranym terminie do połowy listopada 2023 r. (w Warszawie, Wrocławiu lub Katowicach). My już lataliśmy i zapewniamy że zabawa jest super fajna!

FlySpot - vouchery

Vouchery Fly Spot - nagroda w konkursie

Prosimy o głosowanie w formularzu pod tekstem. Koniec głosowania zaplanowaliśmy na niedzielę, 22 stycznia 2023 r. Wyniki głosowania oczywiście opublikujemy. Swoją drogą sami jesteśmy ciekawi, która rada przypadnie Wam najbardziej do gustu ;-) My już mamy swoje typy, ale nic nie sugerujemy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Rady zbieraliśmy na tej stronie: https://dlapilota.pl/wiadomosci/polska/pilocie-ktora-rade-instruktora-zapamietales-najbardziej 


Zapraszamy do głosowania. Pamiętaj, że przy każdym głosie możesz zaznaczyć maksymalnie 3. (TRZY) rady. A i jedna ważna rzecz. Zanim oddasz głos, zapoznaj się ze wszystkimi pięćdziesięcioma sześcioma radami....

Sorry… This form is closed to new submissions.
FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony