Przejdź do treści
Robert "Buczooo" Buczyński w samolocie Łukasza Czepieli (fot. kadr z filmu Red Bull)
Źródło artykułu

Prze-lotne Pytania: Robert "Buczooo" Buczyński

Od 2017 roku Łukasz Czepiela, światowej klasy pilot akrobacyjny, przepytuje swoich gości na pokładzie samolotu podczas szalonego talk show "Prze-lotne Pytania". W takich warunkach łatwe pytania po prostu nie istnieją.

"Red Bull Prze-lotne Pytania" to jedyny w swoim rodzaju podniebny talk-show. Goście Łukasza Czepieli muszą odpowiadać na pytania pod wpływem przeciążeń, albo w jakimś bardzo nietypowym dla siebie położeniu – jak choćby podczas lotu odwróconego z prędkością bliską 400 km/h.

Trwa piąty sezon. W czwartym odcinku gościem Łukasza Czepieli na pokładzie akrobacyjnego samolotu Edge 540 był Robert "Buczooo" Buczyński z motoryzacyjnego kanału Hi_5 na Youtube. 

Teraz przyszła pora na zmierzenie się z innym wyzwaniem. Wolność, jaką może poczuć za kierownicą sportowego auta została rozszerzona o dodatkowy wymiar i pozbawiona przyczepności czterech kółek. Buczooo nie boi się koni mechanicznych, a tej maszynie ich nie brakuje. Jednak gdy śmigło przestało się kręcić, tylko Łukasz Czepiela zachował spokój.

Dodatkowymi utrudnieniami stały się pytania zadawane przez gospodarza "Red Bull Prze-lotnych Pytań" pilota Łukasza Czepielę i przeciążenia będące efektem ubocznym wykonywanych w tym samym czasie akrobacji. Ten ostatni element wywołał nawet pewne komplikacje, ale nawet one nie zmniejszyły funu z niesamowitego lotu.

Zobacz, jak radził sobie Buczooo, jak mu się leciało i czy było to dla niego w stu procentach komfortowe na stronie www.redbull.com

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony