Prze-lotne Pytania: Krzysztof "Jankes" Jankowski

Krzysztof "Jankes" Jankowski - wywiad w samolocie (fot. Red Bull Polska)

Od jesieni 2017 roku Łukasz Czepiela, światowej klasy pilot akrobacyjny, przepytuje swoich gości na pokładzie samolotu. W takich warunkach łatwe pytania po prostu nie istnieją.

To już trzeci sezon podniebnego talk-show. Tym razem gościem Łukasza Czepieli w podniebnym talk-show na pokładzie akrobacyjnego samolotu Edge 540 jest prezenter radiowy Krzysztof "Jankes" Jankowski, którego zawsze rozpiera energia. Ale czy dał radę zaśpiewać "Despacito" do góry nogami? Sprawdź, jak poradził sobie w kolejnym odcinku "Prze-lotnych Pytań".

"No to lecimy po Oscaraaaaa!" – zaczął "Jankes" i faktycznie dalej było mocno "oscarowo". Jeśli ciekawi Cię, jaki jest jego muzyczny numer 1? Czy poradził sobie z pytaniami o żużel, elektrykę i radiowy slang? A wszystko to z przeciążeniami dochodzącymi do 6G, czyli dwa razy większymi niż w Formule 1?

Zobacz koniecznie video z kolejnym odcinkiem "Prze-lotnych Pytań" z udziałem prezentera radiowego Krzysztofa "Jankesa" Jankowskiego. W roli prowadzącego podniebny talk-show niezmiennie pilot akrobacyjny Łukasz Czepiela. Zapnijcie pasy i lecimy! Z "Jankesem" nie ma nudy!

Zapraszmy do obejrzenia filmu na stronie www.redbull.com

Źródło: redbull.com
comments powered by Disqus