Powalcz o lotne nagrody w Red Bull Konkurs Lotów

Powalcz o lotne nagrody w Red Bull Konkurs Lotów (fot. redbull.com)

14 maja br. zakończyły się zapisy na powracający po 4 latach Red Bull Konkurs Lotów. Teraz czteroosobowe zespły mają jeszcze czas na dopracowanie koncepcji, przeniesienie jej na papier i wysłanie do organizatora do 28 maja. Potem prace oceni jury.

4 sierpnia 2019, domorośli konstruktorzy i piloci zmierzą się ze sobą na oczach publiczności oraz szerokiego grona sędziowskiego. 6-metrowa rampa, z której będą startować machiny, ustawiona zostanie przy Skwerze Kościuszki w Gdyni.

Red Bull Konkurs Lotów to także cała moc niesamowitych atrakcji dla publiczności. W pierwszy weekend sierpnia, w Gdyni będzie można podziwiać pokazy akrobacji lotniczej m.in. Łukasza Czepieli (Zivko EDGE 540T) oraz międzynarodowej ekipy The Flying Bulls.

A to jeszcze nie koniec atrakcji! Już teraz można zawalczyć o lotne nagrody, biorąc udział w aktywacji na stronie www.redbullkonkurslotow.pl/lotzycia.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu kreatywnego hasła opisującego wrażenia w trakcie lotu machiną latającą.

Aby wziąć udział w konkursie „Lot  życia”, wpierwszej kolejności musisz stworzyć grafikę z latającąmaszyną Red Bull Konkursu Lotów, korzystając z mechanizmu na stronie redbullkonkurslotow.pl/lotzycia, a następnie napisać w  dymku  tekstowym  na  grafice  najbardziej kreatywną odpowiedź na pytanie:„3, 2, 1... lecisz, o czym myślisz?”. Następnie, aby z powodzeniem wykonać zadanie konkursowe, grafikę należy udostępnić na swoim publicznym profilu na Instagramie z hashtagiem #lotzycia i oznaczeniem @redbullpolska.

Nie obowiązuje żaden limit liczby zgłoszeń.

Do wygrania są m.in. 3 loty helikopterem (z miejsca zamieszkania na Red Bull Konkurs Lotów) wraz z pobytem w Gdyni lub loty widokowe helikopterem na miejscu zawodów, skoki ze spadochronem w tandemie, wstęp do strefy specjalnej Red Bull Konkurs Lotów, a także nagrody rzeczowe.

Konkurs trwa do 30 czerwca 2019 r.

Więcej informacji w Regulaminie oraz na stronie: www.flugtag.redbull.com/pl/pl/lotzycia/

Źródło: redbull.com
comments powered by Disqus