Przejdź do treści
Polski producent paralotni Dudek Paragliders solidarny z Ukrainą (fot. dudek.eu)
Źródło artykułu

Polski producent paralotni aktywnie sprzeciwia się rosyjskiej agresji na Ukrainę

Firma Dudek Paragliders – polski producent najwyższej jakości paralotni i akcesoriów paralotniarskich – poinformowała, że dołącza do firm aktywnie sprzeciwiających się rosyjskiej agresji na Ukrainę.

W związku z tym firma opublikowała komunikat, który zamieszczamy poniżej.

"Z uwagi na tragiczne konsekwencje dla cywilnej ludności Ukrainy, jakie niesie ze sobą rosyjska inwazja na ten kraj, podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu współpracy z rosyjskimi dystrybutorami. Do momentu pokojowego rozwiązania konfliktu w Ukrainie nie będziemy dostarczali produktów Dudek Paragliders do tego kraju.

To przesłanie musi dotrzeć przede wszystkim do rosyjskich pilotów. Apelujemy do Was: Rosjanie podnieście głos w swojej ojczyźnie! Wyraźnie powiedzcie swojemu prezydentowi, że wojna musi zatrzymać się teraz!
Chcemy znowu dzielić z Wami radość latania, ale trzeba to robić w pokojowych warunkach.

CZAS ZAKOŃCZYĆ TĘ WOJNĘ!"

Przypomnijmy, że proces produkcji paralotni firmy Dudek Paragliders, którymi podczas mistrzostw lata wielu pilotów z całego świata, odbywa się w całości w Polsce, Europie, pod czujnym okiem samego projektanta. Pozwala to na stałą i precyzyjną kontrolę jakości, błyskawiczne stosowanie nowych rozwiązań, właściwy dobór i przeszkolenie załogi produkcyjnej, a przede wszystkim na wysokiej jakości warsztat serwisowy.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony