Piróg nie jest już prezesem PLL LOT

Marcin Piróg, odwołany prezes PLL LOT, fot. J. Waszkiewicz

Prezes Polskich Linii Lotniczych LOT Marcin Piróg w dniu dzisiejszym został odwołany ze stanowiska. Zastapi go Zbigniew Mazur członek zarządu ds. finansowo-ekonomicznych LOT-u. Dymisja Piróga została spowodowana krytyką ministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego, za fatalny stan finansowy spółki i wezwaniem do wyciągnięcia konsekwencji personalnych.

12 grudnia resort ministerstwa skarbu pozytywnie zaopinionwał wniosek o udzielenie spółce pomocy publicznej złożony przez LOT. Winą za taki stan rzeczy jest odpowiedzialny, odwołany w dniu dziesiejszym prezes Piróg, dlatego jego dymisja była konieczna. 

Źródło: tvn24
comments powered by Disqus

Komentarze

Jeżeli LOT się nie zrestrukturyzuje ale tak na poważnie, to pójdzie na dno jak Tytanic. Własnymi rekami rozwalili córkę spółkę Centralwingsa, chcieli upadłości ale sąd nie wyraził zgody, a teraz i LOT własnymi rękami ciągną w dół.

Waspolczuje LOT-owcom. Jeszcze 2-3 zmiany prezesa i LOT pojdzie w tureckie rece....

jakby miał pójść w tureckie, to by już poszedł...przepisy UE na to nie pozwalają...

Masz pan rację, bo kiedyś pewne lotnisko w Polsce też miało być zarządzane przez Vahapa Toy'a obywatela Turcji. Mimo, że wówczas Polska nie była jeszcze w UE, to i Polska i UE popędziły faceta do wszystkich diabłów.

proponuje czesciej zmieniac prezesow, wtedy firma na pewno bedzie lepiej funkcjonowac.

sprawiedliwości stało się zadość! i tak wystarczająco nakradł...

Czyli wg waści, to wystarczy załapać się na stołek prezesa, oczywiście niekoniecznie w Locie, a później już się tylko kradnie, kradnie, kradnie i to nie do czasu aż się wpadnie. Bo wg waści, do czasu, aż odwołają. Znaczy się, że teraz ten p.o. Mazur z dniem dzisiejszym właśnie ,,podług'' waści rozpoczął kolejne kradzieże. Niech waść zatem dopisze, ile to już dzisiaj ów Mazur nakradł, biorąc pod uwagę, że ok. południa został mianowany p.o., no to proszę waści, do wieczora jest tyle czasu, że średnio inteligentna małpa ma wszelkie szanse nie tylko nakraść, ale i opylić cały Lot. Na koniec, niech osoba weźmie jeszcze pod uwagę, że piszę do niej zwracając się waść, co uzasadnienie ma i prawne i historyczne, ponieważ waść było i jest zwrotem odpowiednim do chamów w konwersacjach wszelakich. Zwrotem właściwym do innych person byłoby przecież WASZMOŚĆ. Jeżeli osoba ma ewentualne wąty, niech w te pędy dzwoni i pisze do Profesorów: Bralczyka lub Miodka. Natomiast z podejrzeniem kradzieży radzę waści pofatygować się do instytucji właściwie w takich sprawach umocowanych. Przy okazji niech waść rozważy, czy nie będzie miał zbędnych subiekcji, jeżeliby się okazało, że tego, czy owego o kradzieże posądził bezpodstawnie, dodatkowo opluwając publicznie.

Chyba jeszcze bardziej trafna byłaby tutaj forma "kmiocie", zamiast "waść".

Raczej "Waść" I Tak W Tej Ze Przemowie Znaczy "Kmiocie" Tylko Sie Czyta "Waść". :-)

plujecie a nie potraficie wyciągać wniosków! owy p.o. LOT-u jest także w radzie
nadzorczej EUROLOT-u, który pozbawia wykonywania operacji przewozowych po kraju LOT......