Piloci liniowi zapraszają na Targi Lotnictwa Lekkiego

Zaprosze na Targi Lotnictwa Lekkiego

Marian Wieczorek i Max Niemczycki zapraszają na Targi Lotnictwa Lekkiego. Czy latanie mają w genach i jak zacząć od zera aby odnieść sukces, można dowiedzieć się od lotniczych ekspertów już 13-14 października podczas Targów Lotnictwa Lekkiego.

Dwa pokolenia pilotów komunikacyjnych i dwie perspektywy. Również dwa ważne nazwiska w lotniczym świecie. Marian Wieczorek zapoczątkował tradycję latania rajdowego i precyzyjnego w klanie Wieczorków (9 pilotów w tym 6 komunikacyjnych), którzy wylatali dla Polski ponad 120 medali na Mistrzostwach Świata, Europy i Igrzyskach Lotniczych. Na Targach Lotnictwa Lekkiego przybliży zasady latania rajdowego i precyzyjnego z perspektywy pilota zawodnika i międzynarodowego sędziego, a także odpowie na pytanie, czy jako instruktor kapitan Dreamlinera z 23 tys. godzin nalotu jeszcze czuje adrenalinę lotniczą i skąd czerpie siłę przy zmianach stref czasu na lotach long-haul?

Max Niemczycki zaraził się pasją latania od swojego Taty i aktualnie pracuje w PLL LOT na Boeingu 737. Wcześniej zdobywał doświadczenie latając private jetami. Jako absolwent znanej lotniczej uczelni pilnie śledzi wszystkie branżowe nowinki technologiczne. Na konferencji poprowadzi panel dotyczący bezpiecznej integracji dronów z lotnictwem komunikacyjnym. Opowie też w ramach panelu o ochronie środowiska na czym polega lądowanie CDA na lotnisku Heathrow i czy z hałasem lotniczym można żyć w zgodzie.

Na spotkaniu będzie także można posłuchać: Jerzego Makuli, Mariana Wieczorka i Witolda Filusa. Film promocyjny z udziałem Mariana Wieczorka i Maxa Niemczyckiego można obejrzeć tutaj (LINK)


Czytaj również:
Trzecia edycja Targów Lotnictwa Lekkiego i Paragiełdy z mocną obsadą  

Źródło: Targi Kielce
comments powered by Disqus