PAŻP gra w WOŚP

WOSP

Z okazji XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy POLSKA AGENCJA ŻEGLUGI POWIETRZNEJ zaprasza do licytacji dwóch wyjątkowych wycieczek po Centrum Zarządzania Ruchem Lotniczym znajdującym się przy lotnisku Chopina w Warszawie.

Już kolejny raz Polska Agencja Żeglugi Powietrznej przyłącza się do akcji prowadzonej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas XIX Finału Fundacja zbiera pieniądze NA ZAKUP SPRZĘTU DLA DZIECI Z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYMI.

W tym roku PAŻP przekazała do wylicytowania dwie niepowtarzalne wycieczki. Jeśli masz ochotę zapoznać się z ciekawą pracą kontrolerów ruchu lotniczego, zobaczyć jak „na żywo” odbywa się zarządzanie przestrzenią powietrzną, a przy okazji obejrzeć niezwykły widok z warszawskiej wieży kontroli ruchu lotniczego – ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie!

Podczas wycieczki będzie niepowtarzalna okazja przyjrzenia się procedurom obowiązującym na polskich lotniskach i w polskiej przestrzeni powietrznej, zobaczenia na czym polega praca kontrolera ruchu lotniczego. Będzie można posłuchać rozmów pomiędzy załogami samolotów a kontrolą ruchu lotniczego a także dowiedzieć się jak szkolimy przyszłych kontrolerów.


Pieniądze uzyskane z licytacji wspomogą Fundację WOŚP

Nie zwlekaj, licytuj!!!

Taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć!

Nasze aukcje można znaleźć pod tymi linkami:

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=405803

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=405804


Źródło: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
comments powered by Disqus